На Полтавщині залишилося чотири пам’ятники комуністичним діячам, – громадський активіст

ПОЛТАВА
23.09.2019, 05:30

Станом на нинішній момент законодавство України стосовно декомунізації не виконане стосовно чотирьох розташованих на Полтавщині пам’ятників комуністичним діячам.

Про це в коментарі «Останньому Бастіону» повідомив громадський активіст Вадим Поздняков.

Нагадаємо, що у Лубнах міський голова Олександр Грицаєнко захищає пам’ятник Василю Чапаєву, який став символом для місцевих проросійських сил.

За словами Позднякова, крім Чапаєва у Лубнах на Полтавщині лишилося ще три проблемні пам’ятники: «Ще по Полтавщині є три пам’ятника, які мають бути демонтовані згідно закону. Один – Леніну, один – Петровському (обидва у Зіньківському районі), один – Третяку у Хоролі. По всім ним давня історія зі спробами офіційного демонтажу, проте досі ніяк не можемо дотиснути ці питання».

Стосовно ситуації з пам’ятником у Лубнах Поздняков пояснив: «Міський голова навідріз відмовляється його демонтувати, бо у хороших стосунках з місцевою спілкою радянських солдат імені Чапаєва, яка його відстоює».

За словами активіста, схожа ситуація була із величезним пам’ятником Фрунзе у Каховці. Його вдалося демонтувати лише після втручання правоохоронців.

Читайте також:
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14