На Полтавщині зростає захворюваність на грип та ГРВІ

ПОЛТАВА
27.01.2020, 15:55
На Полтавщині зростає захворюваність на грип та ГРВІ

Найвищі показники захворюваності в Полтавському та Диканському районах.

27 січня на нараді в Полтавській облдержадміністрації говорили про ситуацію із захворюваністю на грип та забезпечення виконання заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

За офіційними даними обласного управління охорони здоров'я на Полтавщині показники захворюваності становлять 275 осіб на 100 тисяч населення. Загалом, у цьому епідемічному сезоні захворюваність на грип та ГРВІ на 7,4 % нижча, ніж у минулому. Однак, за тиждень кількість хворих зросла на 27%.

За словами головного медика Полтавщини Віктора Лисака нині на території Полтавської області спостерігається підйом захворюваності на гострі респіраторні захворювання.


Деякі навчальні заклади навіть закрили на карантин. Найвищі показники захворюваності в Полтавському та Диканському районах. Госпіталізовано 223 особи, що складає 5 % від загальної кількості хворих. Особливостями епідемічного сезону, як в Україні так і в Полтавській області, є раннє виявлення циркулюючих вірусів грипу, домінування вірусів грипу А.

Наразі Україна знаходиться в неепідемічному процесі, разом з тим відбувається циркуляція вірусів і з’являються нові штами, зазначили на нараді.

Читайте також:
Полтава
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25.09.2020, 12:15
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58
Полтава
У Полтаві та Полтавському районі кілька людей отруїлися невідомою речовиною. Серед потерпілих є діти.
09 лютого, 14:41
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Полтава
У Полтавській обласній прокуратурі триває перевірка.
24 січня, 19:17