На Полтавщині зростає захворюваність на грип та ГРВІ

ПОЛТАВА
27 січня, 15:55
На Полтавщині зростає захворюваність на грип та ГРВІ

Найвищі показники захворюваності в Полтавському та Диканському районах.

27 січня на нараді в Полтавській облдержадміністрації говорили про ситуацію із захворюваністю на грип та забезпечення виконання заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

За офіційними даними обласного управління охорони здоров'я на Полтавщині показники захворюваності становлять 275 осіб на 100 тисяч населення. Загалом, у цьому епідемічному сезоні захворюваність на грип та ГРВІ на 7,4 % нижча, ніж у минулому. Однак, за тиждень кількість хворих зросла на 27%.

За словами головного медика Полтавщини Віктора Лисака нині на території Полтавської області спостерігається підйом захворюваності на гострі респіраторні захворювання.


Деякі навчальні заклади навіть закрили на карантин. Найвищі показники захворюваності в Полтавському та Диканському районах. Госпіталізовано 223 особи, що складає 5 % від загальної кількості хворих. Особливостями епідемічного сезону, як в Україні так і в Полтавській області, є раннє виявлення циркулюючих вірусів грипу, домінування вірусів грипу А.

Наразі Україна знаходиться в неепідемічному процесі, разом з тим відбувається циркуляція вірусів і з’являються нові штами, зазначили на нараді.

Читайте також:
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
вчора, 13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
21 лютого, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
21 лютого, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
21 лютого, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14