На Приазов’ї морська піхота ВМС відпрацьовує блокування військового резерву умовного противника

ВІЙНА
24.09.2021, 19:52
На Приазов’ї морська піхота ВМС відпрацьовує блокування військового резерву умовного противника
Фото: ВМС

Стратегічне командно-штабне навчання триватиме до 30 вересня 2021 року.

На південному сході України відбулися тактичні навчання десантно-штурмової роти морської піхоти ВМС ЗС України.

Про це повідомляє пресслужба ВМС України.

Зазначається, що морські піхотинці під прикриттям катерної групи Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Державна прикордонна служба України здійснили висадку з пошуково-рятувального судна на узбережжя та забезпечили десантування іншого підрозділу з вертольотів Мі-8.

“За задумом спільними діями підрозділи здійснили блокування загальновійськового резерву умовного противника”, - інформують в ВМС.

Відомо, що стратегічне командно-штабне навчання триватиме до 30 вересня 2021 року на всіх основних військових полігонах, а також в акваторії Чорного й Азовського морів.

Під час підготовки СКШН були враховані сучасні підходи до застосування військ (сил) країн-членів НАТО, а також досвід збройних конфліктів останніх років, Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.
 
 

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Вояк на псевдо «Грін» управно керує гусеничним панцерником на Бахмутському напрямку. Свою бойову техніку він ласкаво назвав «Малишка».
07 березня, 14:56
Світ
Вже діючі військові мають залишити службу. Протягом 30 днів Пентагон має створити процедуру ідентифікації військовослужбовців.
27 лютого, 16:03
Опінії
Чи потрібні нам дії з активізації мобілізації? — Вочевидь, що так, адже далі така ганебна ситуація тривати просто не може.
13 лютого, 08:28
Війна
Питання наповнення українського війська не просте і потребує суспільної дискусії. На жаль, у влади відсутнє бажання знайти оптимальний шлях.
27.12.2024, 06:01
Світ
ЄС і НАТО мусять негайно вжити заходів, щоби протистояти мілітаризованій РФ. Європейці потребують переймання досвіду українського спротиву.
17.12.2024, 08:28
Опінії
Окупаційно-терористичний контингент РФ нині знову має перевагу в усьому. Якщо не змінити ситуацію, росіяни зможуть прорватися до Дніпра.
13.11.2024, 06:09