На ремонт каналізації у приміщенні полтавського управління ДСА хочуть витратити понад пів мільйона гривень

ПОЛТАВА
22.11.2019, 10:17
На ремонт каналізації у приміщенні полтавського управління ДСА хочуть витратити понад пів мільйона гривень

Без золотих унітазів, та все ж із значними витратами: територіальне управління Державної судової адміністрації у Полтавській області запланувало ремонт каналізаційної мережі за 600 тис грн.

Відповідний тендер було оголошено 21 листопада.

У тендерному оголошенні зазначено, що йдеться про поточний, а не капітальний ремонт.

Відзначимо, що приміщення за адресою вул. Соборності, 17 полтавське теруправління ДСА зайняло близько року тому. Раніше там знаходилося управління Нацбанку. Теруправління ДСА у свою чергу розміщувалося за адресою вул. Сінна, 16. Тамтешня будівля перебувала у жалюгідному стані.

Раніше «Останній Бастіон» повідомляв про проблеми, які через корумпованість місцевого керівництва ДСА виникли з ремонтом Автозаводського районного суду міста Кременчук.

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56