На Росії депутати здають в оренду Волгу

СВІТ
16.12.2021, 08:09
На Росії депутати здають в оренду Волгу
Фото: Google

В Україні ситуація не менш катастрофічна – береги Дніпра та його приток активно забудовуються маєтками можновладців.

Найбільшу річку Європи, що протікає теренами РФ, – Волгу – взялися частинами передавати у приватну власність в Енґельському районі Саратовської області.

Про це з сесійної зали органу місцевого самоврядування повідомило незалежне видання "Свободные", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Ініціаторами здачі в оренду Волги та її берегів під приватні пляжі з котеджами та ресторанами виступили окремі депутати з лав путінської партії "Єдина Росія", що обурило опонентів із КПРФ.

Депутати-комуністи Саратовської обласної думи, яким імовірно не перепало частки з виторгу, вимагають від російських правоохоронців негайно розібратися у ситуації та притягнути винних у "розпродажі" національних природних ресурсів.

Прикметно, але в Україні, зокрема на Полтавщині, відбувається подібний сценарій: корумповані чиновники, котрі мають займатися охороною природи та карати ласих до привласнення унікальних земель і водойм ділків, – усіляко сприяють незаконному загарбанню народних багатств особами з сумнівною репутацією.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", на Росії китайські трудові мігранти вчинили масовий погром.

Читайте також:
Опінії
Сьогодні у багатьох потяг до PR-акцій у military-style переважає відчуття міри. А серед політиків є навіть клінічні випадки.
20 травня, 17:01
Війна
Щó вже казати про цивілізаційну прірву, яка пролягла між цілою Європою, не тільки Україною, та жителями російської федерації.
12 травня, 21:46
Війна
Як кажуть у народі, – перший пішов, – але сподіваємося, що не останній, адже кожен зрадник України має відповісти за скоєне.
10 травня, 22:45
Політика
Сьогодні ти намагаєшся "взяти Київ за 72 години", а завтра прагнеш уникнути власної капітуляції. Адже не все "йде за планом" Кремля.
09 травня, 19:58
Світ
22-річного контрактника російських окупаційно-терористичних сил Махмадалі Абдуллоєва поховали на малій батьківщині у Джалоліддіні Балхі.
03 травня, 08:00
Війна
Сумнозвісна "спеціальна військова операція", оголошена кремлівським бункерним щуром, поховала чимало армійців росії в Україні.
29 квітня, 07:48