На Росії депутати здають в оренду Волгу

СВІТ
16.12.2021, 08:09
На Росії депутати здають в оренду Волгу
Фото: Google

В Україні ситуація не менш катастрофічна – береги Дніпра та його приток активно забудовуються маєтками можновладців.

Найбільшу річку Європи, що протікає теренами РФ, – Волгу – взялися частинами передавати у приватну власність в Енґельському районі Саратовської області.

Про це з сесійної зали органу місцевого самоврядування повідомило незалежне видання "Свободные", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Ініціаторами здачі в оренду Волги та її берегів під приватні пляжі з котеджами та ресторанами виступили окремі депутати з лав путінської партії "Єдина Росія", що обурило опонентів із КПРФ.

Депутати-комуністи Саратовської обласної думи, яким імовірно не перепало частки з виторгу, вимагають від російських правоохоронців негайно розібратися у ситуації та притягнути винних у "розпродажі" національних природних ресурсів.

Прикметно, але в Україні, зокрема на Полтавщині, відбувається подібний сценарій: корумповані чиновники, котрі мають займатися охороною природи та карати ласих до привласнення унікальних земель і водойм ділків, – усіляко сприяють незаконному загарбанню народних багатств особами з сумнівною репутацією.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", на Росії китайські трудові мігранти вчинили масовий погром.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Броньована автівка «Aurus» кремлівського бункерного діда раптово зайнялася у середмісті Москви. Яскрава подія сталася напередодні ввечері.
30 березня, 15:12
Світ
Трамп натиснув на «червону кнопку» в Овальному кабінеті.
20 березня, 16:21
Політика
Така ініціатива викликала занепокоєння в частини політиків
17 березня, 15:35
Політика
47-й президент США виконує обов'язки, що не входять до його конституційних повноважень. Дональд Трамп няньчить дрібного нащадка Ілона Маска.
17 березня, 08:25
Світ
Вартість оренди 600 доларів за пів року.
06 березня, 17:47
Життя
У листопаді 1970 року на пляж поблизу міста Флоуренс викинуло 7-тонного мертвого кашалота. Що з ним було робити, жителі не знали.
16 лютого, 07:01