На тлі протестів у США зростає кількість безробітних

СВІТ
26 червня, 10:00
На тлі протестів у США зростає кількість безробітних
Фото: Star Tribune

Упродовж червня поточного року понад 1,5 мільйона американців стали на облік держаної служби зайнятості.

Про це ввечері 25 червня поінформувало авторитетне видання "The New York Times" посилаючися на офіційні дані Міністерства праці США.

Найбільше безробітних зареєстрували у постраждалих від пандемії коронавірусу й карантинних обмежень штатах Нью-Йорк, Іллінойс, Каліфорнія, Флорида і Техас.

На тепер загальна кількість американців, які потребують державного страхування й фінансування на випадок безробіття, становить майже 20 мільйонів.

«Федеральна програма щодо боротьби з надзвичайними ситуаціями готова виплатити допомогу 728 тисячам громадянам, які довели свою неспроможність повернутися до самозайнятості. Спалах коронавірусу досі впливає на економічну діяльність американців, котрих непокоїть проблема відновлення власного бізнесу після скасування карантину», — йдеться в останньому звіті Міністерства праці США.

Держслужбовці наголошують, що однією з головних проблем є систематичне недотримання громадянами США соціальної дистанції та використання засобів індивідуального захисту, особливо на тлі останніх масових стихійних протестів.

Читайте також:
2020 рік відзначиться для України найбільшим економічним обвалом з 2014 року.
07 липня, 17:10
За п'ять місяців 2020 року виробництво хліба скоротилося майже на 14%.
28 червня, 13:08
Депутатський фонд оплати праці хочуть збільшити на 9000 гривень!
19 червня, 13:02
В Україні понад 6 мільйонів людей можуть опинитись за межею бідності через соціально-економічну кризу.
15 червня, 15:43
Анґела Меркель і Еммануель Макрон запропонували урядам країн-учасниць ЄС план виходу з економічної кризи на тлі пандемії.
19 травня, 10:40
Пандемія коронавірусу сильно вдарила по і так слабкій аргентинській економіці, що кілька років тому почала долати наслідки тривалої кризи.
14 травня, 10:05