На тлі протестів у США зростає кількість безробітних

СВІТ
26 червня, 10:00
На тлі протестів у США зростає кількість безробітних
Фото: Star Tribune

Упродовж червня поточного року понад 1,5 мільйона американців стали на облік держаної служби зайнятості.

Про це ввечері 25 червня поінформувало авторитетне видання "The New York Times" посилаючися на офіційні дані Міністерства праці США.

Найбільше безробітних зареєстрували у постраждалих від пандемії коронавірусу й карантинних обмежень штатах Нью-Йорк, Іллінойс, Каліфорнія, Флорида і Техас.

На тепер загальна кількість американців, які потребують державного страхування й фінансування на випадок безробіття, становить майже 20 мільйонів.

«Федеральна програма щодо боротьби з надзвичайними ситуаціями готова виплатити допомогу 728 тисячам громадянам, які довели свою неспроможність повернутися до самозайнятості. Спалах коронавірусу досі впливає на економічну діяльність американців, котрих непокоїть проблема відновлення власного бізнесу після скасування карантину», — йдеться в останньому звіті Міністерства праці США.

Держслужбовці наголошують, що однією з головних проблем є систематичне недотримання громадянами США соціальної дистанції та використання засобів індивідуального захисту, особливо на тлі останніх масових стихійних протестів.

Читайте також:
Тільки за офіційними даними в країні 1,7 мільйона безробітних українців.
24 вересня, 19:09
Спалах коронавірусу завдав збитків фінляндській економіці сильніше, ніж очікувалося, чим сприяв зміні політичних вподобань громадян.
31 серпня, 10:04
Громадянам Фінляндської Республіки варто перейти на скорочений графік роботи задля поліпшення продуктивності праці.
26 серпня, 13:41
Розрекламована фінська система освіти увійшла в затяжну кризу і тривалий період невизначеності.
05 серпня, 13:26
Теперішньому "гаранту" важко впоратися з політичним порядком денним в Україні, тому про порятунок економіки йому взагалі ніколи думати.
23 липня, 14:36
Українцям доведеться адаптуватися до цього вірусу, виробити імунітет.
14 липня, 16:55