На українських АЗС закінчується пальне: ціни зростатимуть далі

ПОЛТАВА
03.11.2017, 13:29
На українських АЗС закінчується пальне: ціни зростатимуть далі

Поставки бензину з Білорусі в жовтні скоротились на 91%. Це призвело до дефіциту пального і спровокувало зростання цін на українських АЗС.

Споживання бензину А-92 в Україні становить 80-85 тис. т на місяць. З них на імпорт припадає 40-45 тис. т. Переважно бензин постачають із Білорусі.

Скоротились у жовтні також поставки бензину А-95: 10,5 тис. т проти середньомісячних 40 тис.

Різке зниження поставок пов'язане з плановим ремонтом на Мозирському НПЗ. Крім того, у вересні закінчились більшість договорів з українськими компаніями.

Брак А-95 мережі АЗС компенсували збільшенням втричі імпорту з Литви. Мережа WOG почала імпортувати А-92 по морю з Румунії.

"92-й знайти важко. Є дефіцит. Доводиться звертатися до джерел, до яких раніше не зверталися", - підтвердив співробітник однієї з компаній.

"Нестача білоруських поставок разом зы зростанням світових цін утримуватиме цінове напруження в Україні протягом усього листопада. Ціни на заправках зростатимуть", - говорить директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн.

Читайте також:
Відкриті торги визначили виконавця ремонтних робіт на шляхопроводі по проспекту Свободи у Кременчуці.
10:30
На Полтавщині очікують міністра внутрішніх справ.
10:15
Напруга у Нових Санжарах викликана інформаційними маніпуляціями.
09:25
Панікою можуть скористатися задля дестабілізації ситуації в країні.
08:56
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54