На українсько-білоруському кордоні віднині лунатимуть сирени

ВІЙНА
25.04.2023, 21:03
На українсько-білоруському кордоні віднині лунатимуть сирени

Військовослужбовці країни-співучасниці воєнної агресії мають визначитися, на чиєму вони боці: з азійською Москвою, чи європейським Києвом.

З цією метою співробітники вітчизняної Державної прикордонної служби встановили звукові сигнали повітряної тривоги на півночі Житомирської та Рівненської областей.

Відповідні кадри з українського Полісся оприлюднили на анонімному Telegram-каналі "Оперативний ЗСУ", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що на тижні у визначених командуванням ДПСУ вирішено встановити гучномовці, які тепер щоденно надсилатимуть сигнали у бік не дружніх білорусів.

«Українські прикордонники пранкують із бульбашів. Сигнал повітряної тривоги лунатиме на Житомирській та Рівненській ділянках. Такі заходи спрямовані на те, щоби сусіди, які ще не визначилися, на чиєму вони боці, все ж таки розуміли, що якщо тривога лунає кілька разів вдень і вночі – це жахливо», – прокоментували ситуацію мешканці українського Полісся.

Очевидно, вище зазначений крок має протверезити бійців білоруської армії, яку кілька місяців підряд показово муштрує диктатор Алєксандр Лукашенко.

У разі, якщо північні сусіди наважаться здійснити самостійно агресію чи ж спільно з російськими загарбниками, на них чекає потужна вогнева зустріч від наших захисників.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що 25.II.2023 о 4:59 на українсько-білоруському кордоні у Волинській області внаслідок перестрілки загинув боєць місцевого підрозділу Територіальної оборони.

Читайте також:
Війна
Прототип машини Turkar ввезли з Туреччини до України у 2016 році
14.12.2021, 16:17
Війна
Окупанти можуть спробувати штурмувати Харків
вчора, 18:39
Війна
Німеччина відправить Україні ще одну установку Patriot
вчора, 17:00
Війна
На військовий облік мають стати пенсіонери МВС, органів прокуратури, податкової, митної служби, Поліції і Служби судової охорони
вчора, 10:39
Війна
Він став першим українським воїном, який загинув у російсько-українській війні.
вчора, 08:50
Війна
Проєкт Олени Гром «Викрадена весна» став одним із лауреатів престижної міжнародної фотопремії Fine Art Photography Awards.
12 квітня, 16:05