На Вадима Рабіновича відкрили кримінальну справу

КРИМІНАЛ
20.05.2021, 15:05
На Вадима Рабіновича відкрили кримінальну справу

Соратнику Медведчука світить 10 років в'язниці

На Рабіновича відкрито кримінальну справу за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

На нардепа “ОПЗЖ” Вадима Рабіновича відкрили кримінальну справу за карту України без  Криму з позначенням “ЛНР” / “ДНР”.

Про це заявила народний депутат Соломія Бобровська

У відомстві Ірини Венедиктової нардепу відповіли, що відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчинене особою, яка є представником влади, або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або поєднане з  розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі).

Покарання за цією статтею – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

Читайте також:
Світ
Будь-які пропозиції американських і європейських політиків й експертів віддати частину України росії тільки провокують нову, більшу війну.
вчора, 19:27
Світ
"Друга армія світу" не має достатніх резервів в особовому складі та техніці, аби хоч якось загрожувати безпеці країнам Північної Європи.
24 травня, 08:42
Кримінал
Французькі володіння російського «злодія в законі» Міші Лужнецького, який контролює частину критичної інфраструктури України
20 травня, 11:25
Опінії
Широкомасштабні бойові дії росії проти України знищили усталену систему безпеки у світі. Тепер із нашою поміччю доведеться творити нову.
17 травня, 17:01
Світ
Російська воєнна агресія проти України змусила переглянути поточну безпеку східного флангу Північноатлантичного альянсу.
15 травня, 19:23
Світ
Кремлівському бункерному щуру, як колись іншому кривавому диктатору, слід готуватися до власної смерті та ліквідації російської державності.
01 травня, 19:53