На Вадима Рабіновича відкрили кримінальну справу

КРИМІНАЛ
20.05.2021, 15:05
На Вадима Рабіновича відкрили кримінальну справу

Соратнику Медведчука світить 10 років в'язниці

На Рабіновича відкрито кримінальну справу за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

На нардепа “ОПЗЖ” Вадима Рабіновича відкрили кримінальну справу за карту України без  Криму з позначенням “ЛНР” / “ДНР”.

Про це заявила народний депутат Соломія Бобровська

У відомстві Ірини Венедиктової нардепу відповіли, що відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчинене особою, яка є представником влади, або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або поєднане з  розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі).

Покарання за цією статтею – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

Читайте також:
Війна
Завод радника Буданова Тігіпка до 2022 року постачав вагони підприємству в рф, яке співпрацює з розробниками ядерної зброї.
вчора, 09:35
Політика
«Зуб даю»: як листування Шабуніна стало доказом суперечностей у його свідченнях
07 липня, 07:18
Опінії
Похований щит України: як влада відмовилася від власного «Patriot».
06 липня, 20:05
Кримінал
Кучеренко заявив про приховування аудиту «Енергоатома» та розкритикував Офіс Генпрокурора і НАБУ.
06 липня, 12:48
Політика
Мільярдні держтендери Ajax Systems на дрони та реекспорт до рф.
05 липня, 14:29
Політика
Естонський уряд схвалив законопроєкт, який заборонить громадянам росії та Білорусі купувати в країні нерухомість.
02 липня, 17:42