На Закарпатті депутати привласнили кошти, які були надані на ремонт системи опалення школи

КРИМІНАЛ
01.10.2023, 13:20
На Закарпатті депутати привласнили кошти, які були надані на ремонт системи опалення школи

Дії трьох підозрюваних завдали територіальній громаді шкоду у розмірі близько 1,2 млн гривень.

Двом депутатам Хустської міської ради та директору підрядного товариства повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном в особливо великому розмірі за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 191 КК).

Як повідомляє Закарпатська обласна прокуратура, підрядника підозрюють також у службовому підробленні (ч. 2 ст. 366 КК).

На Закарпатті депутати привласнили кошти, які були надані на ремонт системи опалення школи_1На Закарпатті депутати привласнили кошти, які були надані на ремонт системи опалення школи_2На Закарпатті депутати привласнили кошти, які були надані на ремонт системи опалення школи_3

Один із депутатів організував схему незаконного заволодіння грошовими коштами Ужгородської територіальної громади. Як пособник до неї був залучений інший депутат, а також керівник будівельного товариства. Останнє у червні цього року уклало договір на проведення капітального ремонту внутрішньої системи опалення в одній зі шкіл Ужгорода загальною вартістю 9,2 млн гривень.

Вже за місяць після початку робіт правоохоронці виявили зловживання з коштами місцевого бюджету. Так, у документах щодо результатів проведених за цей час робіт штучно завищено їх вартість, а інформація щодо закупленого майна частково не відповідає дійсності.

Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє депутатів, один із яких є кінцевим бенефіціарним власником підрядного товариства, надавали вказівки щодо протиправних дій очільнику товариства. Дії трьох підозрюваних завдали територіальній громаді шкоду у розмірі близько 1,2 млн гривень.

Наразі встановлюють інших осіб, що можуть бути причетними до злочинної оборудки. До суду подано клопотання щодо обрання фігурантам запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Читайте також:
Кримінал
Натомість, у справі Романа Червінського суд скарги прокурора розглядає позачергово.
18:21
Політика
Артема Ситника було внесено до реєстру корупціонерів у 2019 році.
18:00
Політика
Детективи НАБУ не провели обшук у керівника НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова через тиск директора НАБУ Кривоноса.
16:24
Політика
Головна їх мета не боротьба з корупцією, а знищення незалежності та суверенітету України й заробляння на цьому грошей.
вчора, 17:46
Політика
Українські банки отримали листи НАЗК, з вимогою надати інформацію про рахунки та рух коштів всього оточення заступника Генпрокурора
вчора, 09:01