На зборах «Ворскла» зіграє проти хорватів, румунів і словенців

ПОЛТАВА
19.06.2017, 09:27
На зборах «Ворскла» зіграє проти хорватів, румунів і словенців

Полтавська «Ворскла» вже два дні тренується після виходу з відпустки та проходять медогляд. А тим часом у клубі вже попередньо домовилися про товариські поєдинки, які «біло-зелені» проведуть у Словенії.

25 червня «Ворскла» відбуває з Полтави до Словенії, де пройде перший навчально-тренувальний збір команди Василя Сачка. Готуватимуться до нового сезону полтавці в уже облюбленій Рогашці Слатіні.

Так, прес-служба полтавської команди повідомляє про попередні домовленості щодо спарингів у Словенії. Так, 28 червня «Ворскла» зіграє проти румунського «Волунтарі», 1 липня запланований поєдинок з хорватським «Рудешем», через 4 дні спаринг зі ще одним хорватським клубом – «Істрою». 8 липня пройде остання товариська гра на перших зборах. Тоді команда Сачка зійдеться зі словенським «Целє».

У клубі пообіцяли оприлюднити остаточний список спаринг-партнерів по прибуттю до Словенії.

Віктор Карпенко


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00