На Житомирщині підприємець намагався налагодити схему легалізації мігрантів

КРИМІНАЛ
31 січня, 09:34
Мігранти походили з країн підвищеної терзагрози
Мігранти походили з країн підвищеної терзагрози

Чоловік «погорів» на спробі дати хабаря співробітнику СБУ.

Оперативники Головного управління внутрішньої безпеки СБУ викрили у Житомирі комерсанта на пропозиції хабарів керівнику одного зі структурних підрозділів регіонального підрозділу Служби.

Співробітники спецслужби встановили, що київський комерсант планував налагодити незаконну легалізацію іноземців в Україні через міграційні органи Житомирщини.

Від імені іноземних благодійних фондів він надсилав запрошення для відвідування нашої держави громадянам країн з підвищеною терористичною активністю. Зловмисник обіцяв іноземцям гарантоване отримання посвідок на проживання у нашій державі на підставі фіктивних даних.

Для прикриття незаконного бізнесу зловмисник запропонував керівнику одного з підрозділів управління СБУ в Житомирській області систематично отримувати неправомірну винагороду. Неперешкоджання оформленню дозвільних документів на тимчасове перебування одного іноземця на території України комерсант оцінив у тисячу гривень. За попередніми даними, щомісяця він планував легалізувати декілька десятків іноземних громадян.

У СБУ стверджують, що їхній співробітник відразу повідомив керівництво про надходження неправомірної пропозиції.

У межах відкритого кримінального провадження правоохоронці затримали зловмисника в одній із кав’ярень Житомира неподалік адміністративної будівлі обласного СБУ під час спроби передати хабар за легалізацію першої партії іноземців. 

Читайте також:
25-річний громадянин Республіки Ємен наніс ножем тілесні ушкодження 26-річній харків’янці, яку шпиталізували до лікарні.
05 червня, 12:00
Офіційну статистику озвучив міністр внутрішніх справ Туреччини.
01 березня, 07:50
Серед нелегалів переважають вихідці з країн Азії.
20 лютого, 07:05
Міграція до країн Євросоюзу демонструє найнижчий показник у порівнянні з 2013 роком.
09 січня, 14:25
Міністерство внутрішніх справ Австралії взялося зупиняти міграційну хвилю зі Шрі-Ланки.
19.12.2019, 10:20
Посадовець здійснювала тиск на одного із суддів для винесення необхідної судової постанови у справі по земельному питанню.
вчора, 18:16