НАБУ розслідуватиме корупційні справи губернатора Полтавщини!

ПОЛТАВА
18.05.2018, 07:03

Полтавські феодали-корупціонери знехтували здоровям людей заради грошей і вже поспішили по-панськи відсвяткувати в ресторані свою перемогу над селянами. Але їм доведеться відповісти перед законом за зраду інтересів місцевої громади!

Сьогодні вранці я звернувся до НАБУ із повідомленням про корупційне правопорушення та зловживання владою з боку голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка, його першого заступника Андрія Пісоцького та голови Миргородської райдержадміністрації Юрія Коваленка.

Сподіваюся, що незабаром проти полтавських чиновників буде порушено кримінальне провадження за фактом надання дозволу на незаконне будівництво газовидобувної свердловини поблизу села Савинці Миргородського району Полтавської області з метою отримання неправомірної вигоди від приватної компанії.

Я в деталях описав детективам все, що мені відомо про оборудку навколо цієї земельної ділянки сільськогосподарського призначення, додав документальні докази та відеоматеріали, на яких зафіксовані описані мною обставини.

Тож чекаємо від НАБУ реальних кроків щодо притягнення винних до відповідальності та захисту українських громадян від свавілля корумпованих чиновників!

Геннадій Сікалов,

Головний редактор

Читайте також:
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
10:43