Націоналізований "ПриватБанк" списав 56 млрд грн кредитів, які пов'язували з Коломойським

ЕКОНОМІКА
01.05.2021, 12:05
Націоналізований "ПриватБанк" списав 56 млрд грн кредитів, які пов'язували з Коломойським

Приватбанк подарував Коломойському 56 млрд. Гої розрахуються

У 2020 році АТ "ПриватБанк" списало кредитів, які пов'язували з колишніми акціонерами банку Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, на 56,7 млрд грн. Про це повідомляє Finbalance з посиланням на звіт Банку

На кінець березня обсяг кредитного портфеля, який банк пов'язував з екс-власниками, склав 164,5 млрд грн. На початку 2020-го таких кредитів банк мав на 210,6 млрд грн.

Ігор Коломойський неодноразово заперечував інформацію НБУ та керівників Приватбанку, що близько 95% корпоративного портфеля банку, який сформувався до націоналізації, - це були інсайдерські позики.

При цьому Приватбанк наголошує, що “продовжуватиме вживати заходів до повернення списаної заборгованості” (цитата).

Яким чином збираються повертати списану заборгованість, для нас загадка. Наївно думати, що Ігор Коломойський чи Геннадій Боголюбов повернуть вкрадене, це не збігається з їхньою філософією та їхньою релігією ! На всі спроби повернути вкрадене, вони будуть відповідати цитатою Володимира Зеленського :

Націоналізований

Списання кредитів Коломойського може бути одним із кроків, що пов'язані з підготовкою банку до продажу.

Неодноразово лунали заяви, що Уряд прийняв рішення продати державний (насправді комерційний) банк «ПриватБанк» приватному інвесторові, щоб виконати вимоги МВФ. Покупцем може стати великий інвестор з Європи або США.

Нам ми дуже хотілося побачити цього інвестора-камікадзе, та познайомити його з "бізнес-нянями" Зеленського.

Відповідно до заяв представників влади, продаж банку – це вже вирішене питання, яке було поставлено на порядок денний ще при його націоналізації. Причина проста – відповідно до вимог меморандуму МВФ, уряд повинен скоротити свою частку в банківському секторі, тому «ПриватБанк» продадуть повністю, а «Ощадбанк» поділять з іноземними інвесторами, при цьому велика частина акцій залишиться при нинішньому власнику.

Уряд наївно вважає, що така вигідна угода буде цікава американським, європейським або китайським інвесторам, а також закордонним банківським об’єднанням.

Перед продажем банку держава повинна вирішити деякі проблеми, в першу чергу – судовий розгляд з колишніми власниками «ПриватБанку».

Читайте також:
Економіка
Державний "ПриватБанк" у Верховному Суді захистив право власності на офісну будівлю у Дніпрі від зазіхань колишніх власників
11.08.2022, 10:45
Новини
Оточення Володимира Зеленського покриває олігарха Ігоря Коломойського, а розслідування НАБУ заблоковане "200% своїм" генеральним прокурором.
11.02.2021, 09:01
Політика
Суд відклав засідання у справі про націоналізацію
26.11.2020, 15:50
Опінії
Скандальновідомий суддя Сергій Вовк дозволив Григорію та Ігорю Суркісам стягнути мільярди з націоналізованого "ПриватБанку".
05.09.2020, 19:51
Опінії
Влада не збирається бути слугами народу, а прислужниками олігархів-українофобів, прикладом служить справа "ПриватБанку".
15.06.2020, 13:44
Економіка
Експорт німецьких товарів до ресурсної федерації московії за 2 роки значно скоротився. Причина очевидна: запровадження економічного тиску.
вчора, 21:33