Над Пекіном зайшло сонце, у КНР запроваджують неосталінізм

Опінії
24.10.2022, 08:45
Над Пекіном зайшло сонце, у КНР запроваджують неосталінізм
Фото: Google

Сі Цзіньпіна офіційно "короновано імператором" Китайської народної республіки. Його наново обрано "червоним вождем", усі терміни скасовані.

Історик, публіцист, кандидат історичних наук.

Наступні 5 років Сі Цзіньпін офіційно залишатиметься на посаді голови Комуністичної партії Китаю. Наразі він є головним провідником розширення китайської експансії та зміни світового порядку, з прагненням досягти домінування КНР у світі, про що прямо і каже.

Для України та для Західного світу це – відверто погано новина. Першочергова мета "червоного диктатора" Сі – повернення Тайваню "у рідну гавань" і тепер, після подолання ним внутрішньопартійної опозиції, цей процес різко прискориться.

Наслідком стане відволікання зусиль США на протидію китайської експансії. А ресурсів на протидію їй буде витрачено значно більше, ніж виділяється на нас.

Об'єктивно США тут можна зрозуміти – для них регіон Південно-східної Азії традиційно є стратегічним. Можлива "Тайванська поразка" буде черговою зовнішньополітичною катастрофою для США, проте нам від того не легше.

Також КНР негласно підтримує РФ в її "боротьбі з агресією НАТО на Схід". Наразі московія успішно використовує комуністичний Китай для обходу деяких західних санкцій.

Не здивуюсь, якщо між ними вже є і певні воєнно-технічні контакти. Особливо, стосовно постачання армії РФ техніки чи боєприпасів (напряму китайських, чи за китайського посередництва з третіх країн).

Тому знову повторимо банальність, яка всім набридла, але менш правдивою не стала – звичний світовий порядок руйнується прямо на наших очах. Тепер і назавжди, затямте вже!

Читайте також:
Політика
Владімір Путін усьому голова, а інших партій чи лідерів в уяві росіян немає, бо і примарні перспективи майбутнього розвіялися 24.II.2022.
27 січня, 17:36
Світ
Азійська комуністична диктатура зі столицею у Пекіні отримує чималі вигоди від тривалої російської воєнної агресії та геноциду українців.
24 січня, 18:36
Політика
Українська і західна громадськість перебільшують роль путінських опричників, заплямованих кров'ю невинних. У Кремлі є "сірий кардинал".
15 січня, 16:30
Економіка
Лукашенківський режим намагається приховати від своїх громадян і всього світу реальний стан економіки, але шило у мішку не приховати.
12 січня, 18:28
Світ
Уперше, починаючи з 16 вересня 2022 року, на теренах близькосхідної ісламської республіки істотно знизився рівень усенародного невдоволення.
12 січня, 14:01
Політика
На тлі воєнних поразок в Україні російський режим цементує владу всередині РФ. Кремль знищуватиме декларативні рештки федеративного устрою.
05 січня, 17:59