"Нафтогаз" витратить на суди з Коломойським через "Укрнафту" ще 200 мільйонів

ЕКОНОМІКА
28 січня, 16:30
"Нафтогаз" витратить на суди з Коломойським через "Укрнафту" ще 200 мільйонів

Нафтогаз України" 18 січня уклав угоду з юридичною фірмою KWM Europe LLP про надання юридичних послуг на 6 млн євро

АТ «НАК «Нафтогаз» 18 січня уклало угоду з міжнародною юридичною фірмою «KWM Europe LLP» (Велика Британія) про юридичні послуги вартістю 6,00 млн євро. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У 2017 році «Нафтогаз» замовив «KWM Europe LLP» представництво у Лондонському міжнародному арбітражному суді у справі за зверненням міноритарних акціонерів ПАТ «Укрнафта» – кіпрських компаній «Littop Enterprises Limited», «Bridgemont Ventures Limited» та «Bordo Management Limited», пов’язаних з групою «Приват». Вартість угоди з юристами становила 3,00 млн євро. У 2019 році уклали ще одну угоду на 4,00 млн євро.

Отже, загалом з урахуванням нинішньої угоди компанії відписали 13,00 млн євро.

Нинішню закупівлю юридичних послуг провели за переговорною процедурою, оскільки вона пов’язана із захистом прав та інтересів України. Замовник послався на відповідне розпорядження Кабміну №1526-р від 29 листопада 2021 року «Деякі питання діяльності АТ «НАК «Нафтогаз України» щодо застосування переговорної процедури закупівлі».

Середня погодинна ставка складає 410 євро, що на 16% дешевше від ставки попередніх угод у 475 євро. Сюди входять технічні витрати: канцелярські, поштові та кур’єрські послуги, візи, телефонні переговори, Інтернет, фотокопіювання, переклад і так далі.

Представником британської «KWM Europe LLP», члена міжнародної мережі «King & Wood Mallesons», значиться Андрій Яковлєв, а договір підписав партнер Антун Вілсон.

Міноритарії «Укрнафти» також судяться з Міністерством юстиції України в Арбітражному інституті Торгової палати м. Стокгольм (Швеція). З 2015 року Міністерство юстиції уклало угод щодо цієї справи з фірмою «Latham & Watkins (London) Llp» (Британія) на $23,54 млн, а з 2017 року – ще й із фірмою «Hogan Lovells» (Британія) на $2,75 млн.

Джерело

Читайте також:
Політика
Засновник бізнес-консорціуму "Альфа груп" і відомий українофоб Міхаіл Фрідман хоче повторити долю Алєксандра Нєвзорова.
10 червня, 07:09
Світ
Активісти «прикрасили» особняк плакатами: «Солідарність з усіма біженцями», «Саботаж війни всюди», «Патріархат мертвий»
22 травня, 10:37
Економіка
В цей час національний залізничний перевізник потребує мільярдних інвестицій в оновлення рухомого складу та інфраструктури
11 лютого, 16:25
Економіка
Загальна сума угоди може становити близько $50-55 млн.
04 лютого, 10:47
Економіка
Розслідується продажу ПАТ «Ukrainian chemical products» (раніше – «Кримський Титан») російській компанії «Русский титан».
20 січня, 19:35
Економіка
Одним - мільярдні прибутки, іншим - бустерну дозу...
18 січня, 13:22