Нагрівання води в океані змушує риб мігрувати на північ — норвезькі науковці

18 серпня, 12:04
Нагрівання води в океані змушує риб мігрувати на північ — норвезькі науковці

Дослідники довели справжність глобального потепління. Планетарні зміни вплинуть не лише на людство, а й на життя флори із фауною.

Відповідними прогнозами поділилися науковці з Інституту морських досліджень та Норвезького арктичного університету. Вони вивчили всі доступні дані щодо всієї екосистеми Північного льодовитого океану за минулі 30 років.

Нагрівання води у сусідньому Атлантичному океані та глобальне потепління змушує рибу, котра мешкає в південних водах, мігрувати на північ. Це змінює взаємодію між видами у регіоні, тож ситуація, що склалася, створить проблеми для флори й фауни.

«Раніше за звичайного вилову тралової мережі в північній Норвеґії нараховувалося близько 6-7 різних видів риб. Сьогодні тралом можна зловити 15 різних видів риб. За минулі роки у північних водах з'явилися нові види риб, у тому числі кільки та тріски», — пояснив науковий співробітник норвезького Інституту морських досліджень Ульф Ліндстрьом.

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», виснаження підземних джерел води на планеті Земля карколомно прискорюється. Двоногі шкідники знищують усе, до чого зможуть доторкнутися.

Нагрівання води в океані змушує риб мігрувати на північ — норвезькі науковці_1
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43