Нахилянт ухилянтів Зеленський віддав «азовців» на поталу путіну

ВІЙНА
22 травня, 07:10
Нахилянт ухилянтів Зеленський віддав «азовців» на поталу путіну
Фото: Facebook

Рідні воїнів, які стояли на варті найбільшого міста українського Півдня, не втомлюються нагадувати, що наші Герої досі є бранцями Кремля.

Цими днями безліч людей вийшли на вулиці Києва, щоби нагадати про полонених оборонців Маріуполя, хлопців і дівчат з «Азову». 2 роки тому захисники української перлини Приазов'я за наказом Володимира Зеленського вийшли з «Азовсталі».

Воїнам гарантували швидкий обмін і повернення додому. Але й досі більшість захисників «Азовсталі» перебувають у ворожому полоні, багатьох із них окупанти вже «засудили» на нереально великі строки ув'язнення.

Тож, до кого звернений заклик звільнити бранців «Азовсталі»?

Ми ж пам'ятаємо, хто саме наказав розмінувати акваторію Маріуполя, залишив Маріуполь без оборонних укріплень, хто наказав вивести із Маріуполя особовий склад Служби безпеки та Національної поліції України. Так було залишено оборонців гарнізону сам на сам із ворогом.

Ми пам'ятаємо комý дякував Зеленський за «вдало» проведену здачу захисників «Азовсталі» у полон. А дякував він своїм найліпшим слугам друзям: Андрієві Єрмаку, Давидові Арахамії та Кирилові Буданову.

Зеленський та всі його, прости Господи, «ефективні менеджери», які здавали у полон захисників «Азовсталі», живі й спокійнісінько собі мешкають у Києві. Проте жодного разу не вийшли до людей!

Не думайте, що їм соромно за те, що вони кинули «азовців» напризволяще, віддавши на поталу путіну. Їм просто пофіг, їм байдуже і на захисників Маріуполя, і на Україну з українцями у цілому!

Автор : Леся Поруцька-Сакович
Читайте також:
Новини
Її звинувачують у роботі на «виборчий штаб» партії путіна. Вона отримала за це понад 35 млн російських рублів.
11 червня, 13:20
Війна
СБУ опублікувала список співробітників, які перейшли на бік ворога в Криму. Але мовчить про зрадників, які залишалися на початок 2022 року
11 червня, 09:05
Економіка
Прислуга зрадника на чолі Міненерго, «Енергоатома» і ДІЯРУ заводять українську атомну енергетику у стан коми. Зе-влада активно цьому сприяє.
05 червня, 20:34
Опінії
Такого погрому російською агентурою, яка захопила Банкову, українська армія ще не знала.
31 травня, 17:17
Війна
Було лише одне показове, куди постійно запрошували Зеленського.
27 травня, 09:11
Війна
Український військовий заявив журналісту CNN, що у Липцях під Харковом не було «нічого підготовлено» на випадок наступу рф.
23 травня, 09:05