Найбільший атомний підводний човен рф "Дмитро Донський" виведено з бойового складу

ВІЙНА
06 лютого, 13:25
АПЧ "Дмитро Донський"
АПЧ "Дмитро Донський"

От така мілітаризація

З бойового складу військово-морського флоту росії виведено важкий атомний підводний ракетний крейсер стратегічного призначення "Дмитро Донський".

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на "Комерсантъ".

Повідомляється, що АПЧ "Дмитро Донський" чекатиме на утилізацію на військово-морській базі в Сєвєродвінську з двома іншими підводними човнами такого ж проєкту (941).

АПЧ
АПЧ "Дмитро Донський"

ТК-208 «Дмитро Донський» — радянський та російський атомний підводний човен. Виведений зі складу російського флоту 22 липня 2022 року, на той час був останнім з шести побудованих за проєктом 941 «Акула», решта трьох було утилізовано. Частка двох інших - ТК-17 "Архангельськ" та ТК-20 "Сєвєрсталь" з середини 2000-х років знаходяться біля резерву.

Підводний човен "Дмитро Донський" був включений до бойового складу флоту в 1980 році в межах проєкту 941. За водотоннажністю він є найбільшим у світі — 48 тис. тонн. Якийсь час підводний човен був найбільшим за розмірами (172 м завдовжки та 23 м завширшки), але тепер таким вважається підводний човен "Бєлгород".

Інформація про плани щодо виведення "Дмитра Донського" зі складу ВМФ рф з'явилася влітку 2022 року. 

Читайте також:
Війна
Прибічникам секти "перемога за 2-3 тижні слід охолонути, бажано десь на передовій. Адже Росія наїжачується зброєю і дронами.
17:17
Війна
путінські військові продовжують хаотичний обстріл Білгородщини
10:55
Війна
Протягом минулої доби відбулось 29 бойових зіткнень.
08:23
Війна
Вітчизняний рух опору російським загарбникам допоміг викликати "бавовну" на тимчасово окупованій частині Запорізької області.
вчора, 20:48
Війна
Маловідома в Україні німецька військово-промислова корпорація допоможе зміцнити бойові підрозділи наших захисників на фронті.
вчора, 18:04
Війна
Кремль перекинув спецназ у Білгородську область для боротьби з партизанами
вчора, 15:45