«Найкраще – десь попереду» – Полтавський голова Мамай привітав містян

ПОЛТАВА
23.09.2016, 14:08
«Найкраще – десь попереду» – Полтавський голова Мамай привітав містян

Полтавський міський очільник Олександр Мамай напередодні Дня міста згадав про Полтаву. У написаному зверненні він розповідає про причини любити Полтаву та про перспективні плани на майбутнє, і не менш гарну сучасність.

Видання «Останній Бастіон» вважає, що привітання міського голови виконано однобоко, без урахування повсякденних реалій. Зокрема, які виникають (і повсякчас спіткають місто) завдяки  міському керівництву і через його дії (бездіяльність). 

Зі свого боку до привітання Олександра Федоровича ми лише додали ілюстрації сучасних подій/явищ, які відбуваються в Полтаві. Світлини не потребують додаткового коментування.

Це – не іронія чи глум. Це – об’єктивна дійсність, яка стає помітна, щойно починаєш аналізувати життя Полтави, а не сліпо вірити привітанням.

Вітання Полтавського міського голови Олександра Мамая з Днем міста

Полтава – духовно-культурний осередок України, привітне та гостинне місто – для кожного, найближче серцю, єдине – для майже 300 тисяч своїх жителів.

І є майже 300 тисяч причин любити його до нестями.

Хтось із нас тут народився і виріс, а когось занесла сюди доля. Хтось одружився, саме тут вперше відчув радість батьківства. А когось чекають тут за будь-яких обставин, щоб не трапилось і чекатимуть завжди. Хтось покинув місто, імовірно давно, але душа його завжди буде тут, у місцях дитинства. Для кожного різне, але кожному рідне.

Сьогодні наша рідна Полтава – квітуча, затишна, сучасна, це місто, де збуваються мрії, реалізуються добрі плани та великі звершення!

Святе право називати її «рідною», «нашою» дали нам визволителі, великий подвиг яких – незабутній! Саме їх хоробрість та героїзм приніс нам волю й незалежність. Ми, полтавці, цінуємо подвиг, який здійснили для прийдешніх поколінь герої-визволителі. Доземний уклін нашим сивочолим ветеранам! Нині, святий та непорушний обов’язок – дбайливо берегти напрацьоване пращурами, розвивати місто та любити рідну землю.

Я вдячний усім полтавцям за те, що робите, аби наш спільний дім ставав ще кращим, адже, лише об’єднавшись, нам під силу будь-які вершини! Упевнено крокуймо в тому ж напрямку! Попереду – лише найкраще!

Бажаю усім родинного тепла та злагоди! Нехай здоровими та щасливими зростають наші діти, звідусіль лунає їхній гучний сміх! Нехай світить ясне сонце над нашою, Богом благословенною, землею!

Зі святом, дорогі полтавці! З Днем міста!


Читайте також:
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
25 лютого, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
25 лютого, 17:35
Нагода була подвійною.
25 лютого, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
25 лютого, 10:05