Найкращий український тенісист відмовився від послуг Ryanair через арешт Протасевича

ПОЛІТИКА
25 травня, 08:35
Найкращий український тенісист відмовився від послуг Ryanair через арешт Протасевича

Сергій Стаховський був роздратований брехнею від компанії-авіаперевізника

Український тенісист Сергій Стаховський обурився подіями в Мінську, де через погрози бути збитим змушений був здійснити екстрену посадку літак авіакомпанії Ryanair. Білоруська влада навіть відправила на перехоплення винищувач.

Літак здійснив вимушену посадку. Всіх пасажирів з нього вивели, після чого перевірили, але нічого підозрілого не знайшли.

Авіалайнер здійснював рейс з Афін до Вільнюса. На його борту був білоруський опозиціонер, головний редактор телеграм-каналу NEXTA Роман Протасевич. Його заарештували.

В авіакомпанії зробили вигляд, що арешту не було. В прес-релізі, який вийшов після інциденту, про Протасевича немає жодного слова.

«Всі пасажири вийшли з літака для його перевірки місцевою владою. Нічого неприйнятного не було знайдено, і влада дозволила виліт разом з пасажирами і екіпажем після приблизно 7 годин, проведених на землі», – йдеться в заяві Ryanair.

«Яка брехня. Ваші пасажири не змогли благополучно дістатися до Вільнюса. Деякі з них були заарештовані в Мінську. Як можна опублікувати таку заяву? Я більше не літаю з вами, хлопці», – написав Сергій Стаховський у себе в Twitter.

Читайте також:
Предметом суперечки між сторонами стала каплиця розташована на території ДЗ "Госпіталь Ветеранів Війни "Лісова Поляна" МОЗ України" у Києві.
18 червня, 15:00
Дивний випадок як для вітчизняної судової системи.
10 червня, 15:20
Поліція Іспанії заявила про затримання учасника подій на Майдані
06 травня, 10:37
Це буде цікаво молодим батькам і тим, хто скоро планує ними стати.
04 травня, 10:35
Аграрна мафія продовжує знущатися з жителів Полтавського району
03 травня, 12:30