НАК "Нафтогаз України" поспішно звільнив Олега Діденка, який придбав Bentley

ВІЙНА
11 червня, 16:50
НАК "Нафтогаз України" поспішно звільнив Олега Діденка, який придбав Bentley

Нафтогаз звільнив радника Юрія Вітренка Олега Діденка. Останній потрапив до скандалу через покупку автомобіля Bentley

Учора нардеп від фракції "Батьківщина" Олексій Кучеренко повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook про те, що Олег Діденко став власником автомобіля Bentley вартістю близько 500 000 доларів.

Кучеренко також надав докази придбання автомобіля.

НАК
НАК
НАК

Пізніше стало відомо, що НАК "Нафтогаз України" звільнила радника голови Юрія Вітренка Олега Діденка. Імовірно, через те, що в пресі з'явилися повідомлення про те, що вже після початку активної фази війни з ордою Діденко купив автомобіль Bentley приблизно за півмільйона доларів. Про це повідомляється в Telegram-каналі "Нафтогазу".

Сам Діденко прокоментував ситуацію та заявив, що він сам написав заяву про звільнення. Діденко говорить, що машину нібито купив в Україні та для свого друга.

«По-перше, заява на звільнення мною написана добровільно. Спочатку хочу звернути увагу, що машину я купив офіційно і на себе. Тобто я свідомо розумів, що ця інформація може стати публічною. Не на родичів, не на знайомих», – заявив Діденко.

Він  пояснив, що в травні до нього звернувся друг, громадянин Німеччини, Роман Ліпкін. Він захотів придбати цей автомобіль, оскільки ціна в Україні його була значно нижчою ніж у Європі через різницю в курсі.

«Особисто приїжджати до Києва і робити це він відмовився з міркувань безпеки. Ми домовились з ним, що я придбаю цю машину і перепродам йому по вигідній ціні. А різницю відправимо на благодійність», – зазначає Діденко.

Олег Діденко зазначив, що автомобіль в Україні коштував 9 млн 464 тис. 976 грн. По реальному курсу 37 гривень за євро його ціна виходила 255 тис. 810 євро. А ціна в Європі такого автомобіля складала 345 тис. 000 євро.

«Мій друг хотів придбати її за 300 тис. 000 євро. Різницю в 45 тис євро ми хотіли відправити на благодійну допомогу.

Для того, щоб не було питань і я міг довести все: я оформив машину на себе, по такій ціні, і офіційно планував перепродати машину другу в найближчі тижні. Для цього її ще треба доставити в Німеччину», – зазначає колишній чиновник.

За даними сайтів з продажу авто, Bentley Bentayga 2022 року коштує від 285 до 299 тисяч доларів.

НАК

У Німеччині автомобіль зараз коштує 197 000 євро.

НАК

Додамо, що Олег Діденко шість років – з 2014 по 2020 рік – очолював «Газ України». Юрій Вітренко після призначення головою правління НАК «Нафтогаз» запросив Діденка стати його радником.

НАК

Своєю чергою, Олексій Кучеренко зазначає, що наприкінці липня минулого року Олег Діденко "купив Мерседес «кубік» за 300 тис доларів, оформив тоді на маму, мабуть ще був обережним".

Залишається незрозумілою причина звільнення Діденка, якщо те що він розповідає є правдою (в чому виникають великі сумніви).

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що всі члени правління НАК "Нафтогаз" отримали 610 мільйонів гривень винагороди у збитковому для компанії 2020 році.

За 2021 рік витрати НАК "Нафтогаз України" на членів правління зросли майже на 36% - з 672 млн. грн. до 911 млн. грн. Про це йдеться у консолідованій фінансовій звітності Нафтогазу за 2021 рік.

Ми неодноразово вказували на тотальну корупцію у цій державній компанії і якби в Україні були правоохоронні та антикорупційні органи, то вони б це давно мали помітити.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Зеленський особисто погодив збереження огидної монополії на тютюновому ринку для компанії «Тедіс»
вчора, 13:35
Кримінал
Обшуки відбуваються у кабінетах міського голови Одеси Геннадія Труханова та його заступників
05 грудня, 18:14
Кримінал
У серпні 2022 року Кауфмана вже затримали на кордоні під час спроби виїхати з України
05 грудня, 14:31
Політика
Неподання декларацій та відсутність їхньої перевірки максимально сприяє корупції та зловживанням
02 грудня, 15:55
Кримінал
Хабарники підписали угоду з прокурором та отримали умовний термін ув'язнення
02 грудня, 12:25
Опінії
Важливо! Війна війною, а обід за розкладом...
02 грудня, 08:37