Наливайченко "взявся" за Сейшельські активи голови НКРЕКП Валерія Тарасюка

ПОЛІТИКА
22 квітня, 15:23
У нього все добре
У нього все добре
Фото: pep.org.ua

“Голова НКРЕКП всіляко сприяв початку закупівлі російського струму і неодноразово публічного його виправдовував”.

Сейшельським офшором родини голови НКРЕКП займеться Служба безпеки України.

Про це повідомляє ексголова СБУ Валентин Наливайченко.

Він, зокрема, повідомив, що сьогодні офіційно передав СБУ виявлені його командою відомості про сейшельский офшор "Юереп Дістріб'юшн Груп Лтд", на який сім’я голови НКРЕКП Валерія Тарасюка днями переписала свій "бізнес".

"Звертаю увагу фахівців СБУ, що компанія "Інтермідіарі Трейд", яку родина Тарасюка перереєструвала на офшор, була зареєстрована на наступний день після того, як Україна розпочала імпорт російсько-білоруської електроенергії. Зв’язок вловлюєте? І це є прямий умисел! Голова НКРЕКП всіляко сприяв початку закупівлі російського струму і неодноразово публічного його виправдовував", — написав Наливайченко.

Ексголова СБК наголосив, що спецслужба має встановити справжніх власників офшору та джерело походження коштів, які від нього отримала родина голови НКРЕКП.

Наливайченко також звернув увагу, що за цим офшором можуть стояти як внутрішні корупціонери, так і зовнішні. І, що “такі схеми відмивання грошей полюбляють російські спецслужби”.

“Тож чекаю оперативної реакції від СБУ”, — підсумував політик.

Своєю чергою зауважимо, що Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг не зроблено рівним рахунком нічого, щоб вплинути на проведення цінової і тарифної політики в цій сфері в інтересах громадян та держави.

Ба більше, саме підняття цін на комунальні послуги та "тепло" є однією з найбільших причин незадоволення українців. І на цьому, як стверджують навіть представники нинішньої влади, спекулюють представники російських спецслужб.

Читайте також:
Аудит "Коронавірусного фонду" виявив порушень на 407 мільйонів гривень.
26 квітня, 08:51
Під Петра Порошенка продовжують "копати".
22 квітня, 16:01
Заступник керівника СЗР допомагав ексголові ОАСКу переховувати нажите "непосильним суддівством".
21 квітня, 22:14
Оперуповноважений співробітник Служби безпеки України, який торгував персональними даними громадян, постане перед Фемідою.
20 квітня, 11:34
Про прокурорські пенсії, бурштин та землю...
19 квітня, 11:53
Ситник повідомив про якусь технічну допомогу з боку уряду Британії.
15 квітня, 14:51