«Нам не потрібні фонтани якщо ми не можемо до них нормально доїхати!» – мешканці Огнівки вимагають відремонтувати дорогу

ПОЛТАВА
07.07.2019, 15:59
«Нам не потрібні фонтани якщо ми не можемо до них нормально доїхати!» – мешканці Огнівки вимагають відремонтувати дорогу

На сайті міської ради з'явилася петиція №361 з вимогою відремонтувати дорогу, що пролягає через мікрорайон Огнівка.

Авторка петиції, Сніжана Строкова, звертає увагу на вкрай незадовільний стан вказаної дороги.

«Чи став цей мікрорайон гетто, а ми нічого не знаємо? Бо в цьому році ми не дочекалися навіть ямкового ремонту! Але він не потрібен – потрібне ПОВНЕ перекладання асфальтового полотна разом з встановленням тротуарів!» – написала ініціаторка звернення.

Також авторка звернула увагу на недоречність витрачати кошти на помпезні проекти за умов невирішеності інфраструктурних проблем. «Нам не потрібні фонтани якщо ми не можемо до них нормально доїхати!» – написала Строкова.

Нагадаємо, що на реконструкцію фонтану біля стадіону «Ворскла» заплановано витратити 26 мільйонів гривень. Ще більш скандальним виявився проект облаштування простору навколо ОДА – на нього заплановано витратити 80 мільйонів гривень.

Читайте також:
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
11:48
На автошляху між Миргородом і Лубнами сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій травмувалося четверо громадян.
09:06
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
вчора, 14:03
Чиновники Решетилівки придбали 150 комплектів одномісних парт і стільців, які розділили порівну між 5 освітніми закладами міста.
вчора, 12:47
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
вчора, 08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50