Нам плювати на геноцид українців, коли на кону мільярди — гендиректор Mondelēz

ЕКОНОМІКА
23 лютого, 06:10
Нам плювати на геноцид українців, коли на кону мільярди — гендиректор Mondelēz
Фото: Останній Бастіон

Безпринципним бізнесменам із Західної Європи не муляють смерті тисяч громадян України. Криваві гроші Кремля виявилися солодшими.

Про це йдеться у заяві генерального директора (CEO) кондитерської корпорації Mondelēz International Дірка ван де Пута, повідомило видання Financial Times. Підприємець прямо говорить, що з морального погляду ні його, ні інвесторів не турбує, продовжує компанія вести бізнес у РФ чи ні, адже більшість їхніх конкурентів лишилися на російському ринку.

Зі слів Дірка ван де Пута, акціонери не чинили тиску на виробника шоколаду, тому керівництво Mondelēz відмовилося йти із московії після повномасштабної агресії проти України 24 лютого 2022 року. Станом на 23 лютого 2024 року виторг і загальний прибуток компанії зрів на 2,8%.

«Особисто я підтримав рішення нашої корпорації продовжувати роботу на росії. Ті компанії, які пішли з російського ринку, залишили свої активи «друзям» путіна й утратили мільярди прибутків. Ми собі дозволити такого не можемо. Я гадаю, ці активи, найімовірніше, принесуть більше грошей у військову скарбницю росії, ніж податки, які сплачує Mondelēz. Окрім того, ми забезпечуємо росіян робочими місцями, а так вони могли стати солдатами», — пояснив позицію корпорації Дірк Ван де Пут.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що більшість світових брендів так і не покинули ринок країни-агресора. Серед харчових гігантів, які працюють на «2 фронти», ось ці транснаціональні компанії: Mondelēz, Unilever та Bacardi Limited.

Читайте також:
Політика
На заблокованих рахунках знаходиться 2.860 млрд грн.
18 квітня, 12:30
Політика
Фінансова установа планує розширити клієнтську базу
16 квітня, 10:11
Війна
Компанія PepsiCo запустила виробництво чипсів Lay's під Новосибірськом
03 квітня, 10:37
Війна
Західні компанії виробляли нітроцелюлозу, та попри санкції поставляли її до московії
29 березня, 15:04
Економіка
Найбільша у світі корпорація із перероблення «чорного золота» оголосила про намір залишитися на російському ринку. Війна виторгу не завада.
26 березня, 08:18
Світ
Російська металургійна компанія експортувала 15 тисяч тонн титану на 370 мільйонів доларів, більшість було відправлено до західних країн.
21 березня, 16:20