Нам потрібно випередити ворога в розвитку технологій

Опінії
09.09.2024, 11:55
Нам потрібно випередити ворога в розвитку технологій

Немає жодних сумнівів, що трендом у розвитку дронів і дронових військ найближчим часом стануть дрони-перехоплювачі.

Волонтер АТО, активіст ініціативи “Армія SOS”

Звичні вже фпв-дрони, що застосовуються в боротьбі з розвідувальними безпілотниками ворога, такими як «Орлан», «Суперкам», «Зала», отримають нові зенітні осколкові боєприпаси (вже отримують), будуть оснащені датчиками дистанційного підриву та поліпшеною оптикою з функцією відеозахвату.

Мобільні групи з такими дронами стануть курсувати дорогами в ближньому, середньому і дальньому тилу, отримуючи інформацію про безпілотники противника від засобів РЕР і підрозділів ППО, і, можливо, навіть отримають у своє розпорядження портативні радари для пеленгації цілей і цілевказування.

Ну а фішкою стануть дрони-перехоплювачі літакового типу з великим часом польоту і широким діапазоном швидкостей. Такі перехоплювачі, оснащені хорошою оптикою, дальнім радіозв'язком, датчиками та ефективними боєприпасами, придатними для роботи як по повітряних, так і по наземних цілях, зможуть не лише знищувати безпілотні розвідники ворога, а й непомітно переслідувати їх, коли вони повертаються на базу, і в такий спосіб виявляти та знищувати наземні групи управління безпілотниками.

Це треба робити просто сьогодні, щоб випередити ворога в розвитку технологій завтра. Фонд В-52 займається підтримкою таких проєктів. Реквізити в коментах.

Читайте також:
Опінії
Золотий унітаз як бюджетна політика.
20:07
Війна
У 2019 році юдеї наглядно показали, як можна легко зманіпулювати типу людськими масами.
19:00
Війна
Міністр оборони часів Кучми, регіонал, та генерал армії Олександр Кузьмук є радником Командувача сил ТрО.
вчора, 12:41
Опінії
Новий націоналізм здатна сформувати лише інтелектуальна молодь.
вчора, 12:26
Війна
Бо на фоні брехливого блазня путен геть здурів.
05 грудня, 07:15