Нам треба готуватись до продовження війни, а не до «миру»

Опінії
24.03.2025, 17:01
Нам треба готуватись до продовження війни, а не до «миру»

Нав’язаний «мир» — шлях до втрати державності.

Волонтер АТО, активіст ініціативи “Армія SOS”

Я не очікую нічого доброго від сьогоднішньої зустрічі американців із росіянами в Ер-Ріяді. Я не сиджу напружено в мережі, не слухаю радіо, не шукаю крупиці новин і не розраховую на правду чи справедливість від сильних світу цього. Одні хочуть нас знищити, інші — отримати вигоду з нашого знищення. Жоден із цих варіантів мене не влаштовує.

Тому я готуюся до продовження війни, а не до «миру», що не залишає нам жодної надії на існування. 

Архітектуру такого «миру» легко уявити — ніхто особливо й не приховує майбутнього, яке нам уготовано: відмова від Криму та чотирьох областей, скорочення армії до рівня поліцейських формувань, «вільні» вибори за російськими лекалами та під російським впливом, хаос, репресії проти патріотів, введення російських «миротворців» і остаточна ліквідація української державності.

Таке ми вже не раз переживали у своїй історії. Дай нам, Господи, мудрості не наступити на ті самі граблі.

Читайте також:
Новини
Зерновий міст до Тегерана: хто заробляє на співпраці Іраном?
24 червня, 08:05
Опінії
Чи міг Ігор Смілянський законно очолювати «Укрпошту» з подвійним громадянством?
20 червня, 18:27
Опінії
Україна — перша й єдина країна у світі, яка офіційно, на найвищому рівні, благає інші держави НЕ захищати її громадян.
19 червня, 15:37
Війна
«Стрим Техно» накопичила майже пів мільярда гривень штрафів за держконтрактами
19 червня, 12:25
Політика
Парламент Фінляндії ухвалив закон, який скасовує багаторічну заборону на розміщення ядерного озброєння.
17 червня, 18:03