Нардеп Фріз: Марія Левченко підслуховувала у кабінеті Зеленського?

ПОЛІТИКА
29.12.2021, 16:01
Нардеп Фріз: Марія Левченко підслуховувала у кабінеті Зеленського?

На разі невідомо, чи це особиста помічниця "президента Голобородька" торік розпатякала державні таємниці ворогу з Московії.

Володимир Зеленський не мав права залучати Марію Левченко до обговорення питань, що підпадають під обмеження "цілком таємно".

Про це на своїй сторінці у Facebook написала народна обраниця з лав "Європейської Солідарності" Ірина Фріз, коментуючи відповідь Служби безпеки України на її депутатський запит.

За словами соратниці Петра Порошенка, нині підлеглі Івана Баканова мають дослідити всі факти перебування громадянки Левченко у заходах з обговорення питань з обмеженим доступом і негайно вжити заходів із мінімізації ризиків, що могли виникнути у разі їх потрапляння ворогові.

«Служба безпеки України заперечує наявність допуску до держтаємниці у зазначеної особи. Таким чином, перебування Левченко в кабінеті під час обговорення операції "Авеню", про яке повідомив журналіст Юрій Бутусов та ексголова ГУР МО Василь Бурба, було незаконним та мало ознаки злочину, що передбачений статтею 328 Кримінального кодексу Україну "Розголошення державної таємниці". Відтак прошу вважати це заявою про злочин і СБУ надати: 1) правову оцінку незаконному доступу М. Левченко до відомостей, що становлять державну таємницю; 2) провести розслідування щодо дотримання режиму секретності та таємного діловодства в Офісі президента України; 3) фактів перебування осіб без допуску до заходів з обговоренням інформації з обмеженим доступом на нарадах за участі президента України, керівника Офісу Президента України тощо», – написала Ірина Фріз.

Фактично, підлеглі лейтенанта Баканова у своїй відповіді нардепу з "Європейської Солідарності" підтвердили, що будь-хто причетний до справ "95 Кварталу" чи належний до близького оточення Зеленського отримує доступ до державних таємниць незалежно від посади та звання.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що головний український розвідник Буданов живе в одному будинку з родиною Гогілашвілі-Левченко.

Нардеп Фріз: Марія Левченко підслуховувала у кабінеті Зеленського?_1
Читайте також:
Опінії
Не було наказу на розмінування траси Армянськ-Брилівка! Мости і траса, по-всьому, НЕ БУЛИ ЗАМІНОВАНІ.
19 травня, 16:55
Кримінал
Чинні голови Запорізької обласної військової адміністрації та обласної ради відверто саботували оборонну підготовку у регіоні.
13 травня, 18:12
Війна
Секретар Чернігівської селищної ради Бердянського району Ілона Щипенко разом із кількома зрадниками присягнула російським загарбникам.
12 травня, 18:12
Кримінал
Під час окупації Тростянця місцевий депутат забезпечував російську солдатню продуктами та закликав жителів громади співпрацювати з ворогом.
11 травня, 07:09
Виміри
В Офісі президента пояснили чому не підірвали чотири мости через Чонгар на початку війни
09 травня, 15:46
Кримінал
Голові Старого Салтова Едуарду Коновалову та секретарю Вільхівської сільської ради Надії Антоновій оголосили підозру у державній зраді.
07 травня, 21:39