Нардеп Трухін: «Харе казати якісь непонятні речі»

Опінії
06.11.2020, 11:34
Нардеп Трухін: «Харе казати якісь непонятні речі»

Спроба «понять» підходи слуг до формування Держбюджету-2021.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Чіплятися до горобця, що було вилетів і всі силкування його зловити приречені на фіаско, дійсно невдячна справа – з ким не трапляється? Вилітає таке і так несподівано, що вклякнеш і стоїш стовпом, печучи рака.

Дивіться, як гарно про подібний конфуз у Леоніда Талалая: «…і ніби обмовились словом вуста, і намагаються вдруге сказати, іще не відчувши болючої втрати…».

Щоправда, наш поет цими рядками виспівав височенний трагізм невідворотної конечності сущого, там у Леоніда Миколайовича далі взагалі замежеве одкровення («…У чаші моїй ще не видихавсь мед, і трави не всі полягли у покосі, а Сонце сміється, немов Архімед, перевертаючи Землю на осінь», – німуємо!), а нам доводиться длубатися у зеленому, бридкому і неосвіченому. Фе-е, яке Зе!

То так, у притомної дещиці суспільства довідка про закінчення трускавецьких церковно-приходських курсів, з якою мобілізовані блазнем новобранці були приписані до корита під назвою «Слуга Народу», ніколи не викликала довіри. У зелених мух, що роєм злетілися з усіх усюд на гниле «народовладдя» на чолі з Васьком Голобородьком, відомим у певних колах як Янелох>42, годі вишукувати зачатки мовленнєвої культури чи політесу.

Підняти «свайбу» на гопцанки, «забацать», «забашлять», «піддуть корабельну сосну» – отут професійні розпорядники застіль і режисери групових фото не залишать вам жодного шансу! Важче з Державним бюджетом країни, яка ось-ось зірветься у смертельне піке, і про «форс-мажорні обставини» залишиться мріяти як про нереалізований вихід.

А оскільки наша доісторична гуманітарна підготовка обмежує бажання розколошматити поданий дилетантами проєкт ДБ-21 на друзки, це фахово роблять експерти, звертаємо увагу на те, що доступне й кобищанцю. У часи «чесання баблосиків» на пострадянському просторі Янелоха не цікавила навіть кількість сторінок у кошторисі його генітального дітища.

Для нього, юзиків і лисих уся світова та вітчизняна економіка вміщалася у цифру активного сальдо від заливистих хихоньок невибагливого плебсу. А відтак підвести популістські забаганки блазня під реалії колапсуючої економіки дилетантам не вдасться.

От нам з дивану видно як на долоні, що падіння ВВП щонайменше на 7 відсотків за поточний рік, коли ковід лише показав країні зуби, ніяким чином не може бути базою для зростання на 4,6 відсотка наступного року! Коли ковід, будьте певні, продемонструє набагато страшніші речі!

І навіть гральний бізнес з такою бажаною Яременком легалізацією розтабуйованих корабельних сосен не дадуть ресурсу на 6500 гривень мінімалки!

Кепські справи у профнездатної команди Зе. І нехай би їх усіх до ноги шлях трафив, але ж імпульсивне мрійництво некомпетентних вискочок загрожує країні катастрофою.

А тут ще й заступник голови Комітету з питань бюджету пан Трухін пустився берега. Фенею приховуючи розгубленість від нарешті усвідомленої нікчемності фейкової монобільшості.

Пряма мова (за джерелом): «Або  приєднуйтесь і давайте дійсно плідні результати, або "харе казати якісь непонятні речі". Я вам скажу дуже простими словами: в бюджеті закладені гроші на децентралізацію, боротьбу з коронавірусом. У нас дуже хороші результати по цифрах».

Посміємо натякнути, що «по цифрах» можна вже сьогодні під вечір обігнати країни Бенілюксу, завтра – Євросоюз, післязавтра – усю зграю азійських тигрів укупі з Китаєм. Непонятно, коли й чи буде харе Україні.  

Читайте також:
У Зеленського після ковіду і Буковеля трапився прогрес.
19 січня, 11:26
Підтримавши заяви Андрія Деркача, "гарант" не тільки зруйнував двопартійну підтримку України з боку США, але й підвів себе під санкції.
13 січня, 10:43
Або про претензії слуг народу на статус Його Слуг...
13 січня, 08:51
Про дешеві “відосики” замість народовладдя та “розводняки” посполитих, яких продовжують обирати як липку.
10 січня, 15:01
До збігу літери «с-с-си» у прізвищах медійних завсідниць по обидва боки цивілізаційного розлому.
05 січня, 08:59