Нардепи заблокували трибуну Верховної Ради України

ПОЛІТИКА
21 травня, 15:18
Нардепи заблокували трибуну Верховної Ради України

Вони вимагають створення ТСК з питань фортифікацій та розгляду законопроєкту про заборону УПЦ МП.

Народні депутати «Європейської Солідарності» заблокували трибуну Верховної Ради, вимагаючи ухвалення рішення про створення ТСК щодо фортифікацій та дронів для ЗСУ, а також розгляду законопроєкту про заборону УПЦ МП.

Про це повідомляє пресслужба політсили.

Нардепи «ЄС» закликають негайно винести на голосування законопроєкт про заборону московської церкви в Україні, створення ТСК з питань фортифікацій і забезпечення ЗСУ дронами.

Ці пропозиції не було підтримано. «ЄС» звернулася з вимогою оголосити перерву, щоб винести ці проєкти на розгляд. Спікер ВР, зазначили у політсилі, перерву в засіданні оголосив, однак нараду голів фракцій з цього питання не скликав.

«Ми взяли перерву на вимогу двох фракцій. Ми ставимо наступні питання – пів року тому в першому читанні було проголосовано законопроєкт про заборону московських попів. Цю позицію відстоювали депутати різних фракцій, і ми не розуміємо, чому це питання не виноситься в другому читанні в порядок денний. ТСК – це інструмент опозиції і ситуація з фортифікаціями та дронами важка. Тому ми вважаємо, що тут треба об’єднатися і застосувати парламентський контроль, щоб розібратися хто в уряді відповідає за фортифікації, як відбуваються закупівлі дронів і як вони поставляються в підрозділи», - наголосила співголова фракції «ЄС» Ірина Геращенко.

Марія Іонова закликала Голову Верховної Ради привести порядок денний парламенту у відповідність та не ховатися від народних депутатів:

«Може, ви нормально проведете свою роботу хоч раз? Чому ви закриваєте двері перед народними депутатами? Ми вас просимо обговорити питання дронів та фортифікацій. Поїдьте під Харків та подивіться, яка ситуація на фронті».

Нардепи заблокували трибуну Верховної Ради України_1
Нардепи заблокували трибуну Верховної Ради України_3
Нардепи заблокували трибуну Верховної Ради України_5
Нардепи заблокували трибуну Верховної Ради України_7

Читайте також:
Війна
За ці ж кошти можна було захистити значно більше територій.
вчора, 09:29
Світ
Після призову юнаки не зможуть вступити до вищих навчальних закладів, доки не завершать службу.
13 червня, 18:43
Опінії
На переговорах, судячи з заяви Лаврова, для «представників російської культури в Україні» вимагатимуть обов'язкові квоти в органах влади
13 червня, 17:28
Опінії
Щодо ведення сучасної війни наші сержанти та офіцери, мають самі їхати у країни НАТО та проводити курси.
13 червня, 15:47
Опінії
Ми як уламок російської імперії ніяк не можемо відірватися від орди, ухвалюємо ординські закони, даємо владу ординським опричникам
13 червня, 09:23
Новини
Номінально державні компанії працюють на добробут конкретних приватних осіб.
10 червня, 09:05