NASA шукає астронавтів для участі в марсіанській місії

19 лютого, 11:15
NASA шукає астронавтів для участі в марсіанській місії

Відбір екіпажу здійснюватиметься відповідно до стандартних та додаткових критеріїв NASA для кандидатів у астронавти.

Американське космічне агентство шукає здорових людей, які не палять, у віці 30–55 років, які володіють англійською мовою для ефективного спілкування між членами екіпажу та керівництвом місії.

Відбір екіпажу здійснюватиметься відповідно до стандартних та додаткових критеріїв NASA для кандидатів у астронавти.

Потрібен ступінь магістра в галузі STEM (інженерія, математика, біологічні, фізичні або комп’ютерні науки) в акредитованій установі з не менш ніж двома роками професійного досвіду в цій сфері діяльності або щонайменше тисячею годин пілотування літака.

Також NASA розгляне кандидатів, які пропрацювали два роки в докторантурі в галузі науки, техніки, інженерії та математики, які отримали медичний ступінь або програму льотчиків-випробувачів. Ще агенція готова розглянути людей, які пройшли військову офіцерську підготовку або зі ступенем бакалавра наук у галузі STEM.

Термін подання заявок – до вівторка, 2 квітня. Подати заявку та ознайомитися з додатковими умовами можна за посиланням.

Винагорода за участь у місії можлива. Докладнішу інформацію NASA надасть у процесі відбору кандидатів.

У кожній місії CHAPEA бере участь команда добровольців із чотирьох осіб. Піддослідні будуть жити і працювати всередині надрукованого на 3D-принтері довкілля площею близько 500 м кв. Вона базується у Космічному центрі імені Джонсона NASA у Х’юстоні.

Середовище проживання назвали «Марсіанська дюна Альфа». Вона імітує проблеми місії на Марсі, включаючи обмеження ресурсів, відмову обладнання, затримки зв’язку та інші фактори стресу навколишнього середовища. Серед завдань екіпажу — моделювання виходів у відкритий космос, роботизовані операції, підтримання довкілля, вправи та вирощування сільськогосподарських культур.

Читайте також:
Світ
Через несприятливі погодні умови астронавти були змушені провести два незаплановані тижні на борту Міжнародної космічної станції
25 жовтня, 17:05
Життя
З космодрому імені Джона Кеннеді у Флориді стартував ракетоносій із пристроєм «Europa Clipper». Мета: дослідити супутник Юпітера — Європу.
18 жовтня, 08:29
Життя
Наявні сили гравітації вплинули на появу у більшості планет Сонячної системи природних супутників. Тільки Меркурій і Венера позбавлені їх.
04 жовтня, 06:07
Світ
Перші пілотовані польоти на Марс можуть відбутися вже через чотири роки
23 вересня, 16:09
Світ
Сьогоднішня реальність, де комерційні компанії активно освоюють космос, вимагає перегляду та адаптації законодавства.
13 вересня, 11:05
Життя
Ганімед — один із ґалілеєвих супутників Юпітера, навіть планета Меркурій менша. Стверджується, що під його поверхнею ховається океан.
05 вересня, 06:00