NASA шукає астронавтів для участі в марсіанській місії

19 лютого, 11:15
NASA шукає астронавтів для участі в марсіанській місії

Відбір екіпажу здійснюватиметься відповідно до стандартних та додаткових критеріїв NASA для кандидатів у астронавти.

Американське космічне агентство шукає здорових людей, які не палять, у віці 30–55 років, які володіють англійською мовою для ефективного спілкування між членами екіпажу та керівництвом місії.

Відбір екіпажу здійснюватиметься відповідно до стандартних та додаткових критеріїв NASA для кандидатів у астронавти.

Потрібен ступінь магістра в галузі STEM (інженерія, математика, біологічні, фізичні або комп’ютерні науки) в акредитованій установі з не менш ніж двома роками професійного досвіду в цій сфері діяльності або щонайменше тисячею годин пілотування літака.

Також NASA розгляне кандидатів, які пропрацювали два роки в докторантурі в галузі науки, техніки, інженерії та математики, які отримали медичний ступінь або програму льотчиків-випробувачів. Ще агенція готова розглянути людей, які пройшли військову офіцерську підготовку або зі ступенем бакалавра наук у галузі STEM.

Термін подання заявок – до вівторка, 2 квітня. Подати заявку та ознайомитися з додатковими умовами можна за посиланням.

Винагорода за участь у місії можлива. Докладнішу інформацію NASA надасть у процесі відбору кандидатів.

У кожній місії CHAPEA бере участь команда добровольців із чотирьох осіб. Піддослідні будуть жити і працювати всередині надрукованого на 3D-принтері довкілля площею близько 500 м кв. Вона базується у Космічному центрі імені Джонсона NASA у Х’юстоні.

Середовище проживання назвали «Марсіанська дюна Альфа». Вона імітує проблеми місії на Марсі, включаючи обмеження ресурсів, відмову обладнання, затримки зв’язку та інші фактори стресу навколишнього середовища. Серед завдань екіпажу — моделювання виходів у відкритий космос, роботизовані операції, підтримання довкілля, вправи та вирощування сільськогосподарських культур.

Читайте також:
Світ
Знахідкам дали ім'я на честь індуїстських божеств — «Шакті» та «Шива». Це висококонтрастні, надщільні та бідні на метал зоряні скупчення.
24 березня, 15:48
Світ
Це був перший запуск носія серії Чанчжен за довгий час. Останній невдалий старт відбувся у квітні 2020 року.
15 березня, 10:56
Життя
В атмосферу планети Європа щосекунди викидається до 12 кілограмів кисню. Цей показник нижче за попередні оцінки астрономів.
08 березня, 12:27
Світ
Ци викликало занепокоєння у кліматологів
05 березня, 16:25
Світ
Апарат Odysseus американської приватної компанії здійснив успішну посадку в районі південного полюса Місяця.
23 лютого, 11:40
Життя
Мета інноваційного проєкту — замінити метал, з якого виробляють космічні апарати, біорозкладними матеріалами. Розробка готова до запуску.
21 лютого, 12:35