NASA шукає астронавтів для участі в марсіанській місії

19.02.2024, 11:15
NASA шукає астронавтів для участі в марсіанській місії

Відбір екіпажу здійснюватиметься відповідно до стандартних та додаткових критеріїв NASA для кандидатів у астронавти.

Американське космічне агентство шукає здорових людей, які не палять, у віці 30–55 років, які володіють англійською мовою для ефективного спілкування між членами екіпажу та керівництвом місії.

Відбір екіпажу здійснюватиметься відповідно до стандартних та додаткових критеріїв NASA для кандидатів у астронавти.

Потрібен ступінь магістра в галузі STEM (інженерія, математика, біологічні, фізичні або комп’ютерні науки) в акредитованій установі з не менш ніж двома роками професійного досвіду в цій сфері діяльності або щонайменше тисячею годин пілотування літака.

Також NASA розгляне кандидатів, які пропрацювали два роки в докторантурі в галузі науки, техніки, інженерії та математики, які отримали медичний ступінь або програму льотчиків-випробувачів. Ще агенція готова розглянути людей, які пройшли військову офіцерську підготовку або зі ступенем бакалавра наук у галузі STEM.

Термін подання заявок – до вівторка, 2 квітня. Подати заявку та ознайомитися з додатковими умовами можна за посиланням.

Винагорода за участь у місії можлива. Докладнішу інформацію NASA надасть у процесі відбору кандидатів.

У кожній місії CHAPEA бере участь команда добровольців із чотирьох осіб. Піддослідні будуть жити і працювати всередині надрукованого на 3D-принтері довкілля площею близько 500 м кв. Вона базується у Космічному центрі імені Джонсона NASA у Х’юстоні.

Середовище проживання назвали «Марсіанська дюна Альфа». Вона імітує проблеми місії на Марсі, включаючи обмеження ресурсів, відмову обладнання, затримки зв’язку та інші фактори стресу навколишнього середовища. Серед завдань екіпажу — моделювання виходів у відкритий космос, роботизовані операції, підтримання довкілля, вправи та вирощування сільськогосподарських культур.

Читайте також:
Світ
Blue Origin здійснила перший запуск 100-метрової ракети-носія New Glenn.
16 січня, 11:49
Світ
В рамках місії були також запущені 4 турецьких супутники Connecta IoT компанії Plan-S (Connecta IOT-5, 6, 7 та 8).
15 січня, 09:16
Життя
Небачена активність на поверхні нашого світила привернула увагу астрономів з усього світу. Припускається, що Сонце безповоротно змінюється.
15 січня, 08:27
Світ
У США утворилися черги на запуск ракет.
06 січня, 17:04
Життя
2024 рік, що минає, виявився насиченим яскравими звершеннями в космічній сфері.
01 січня, 09:45
Світ
Космічний об'єкт «Parker Solar Probe» запущений ще 2018 року, щоби вивчити наше світило зблизька. З того часу він здолав чималу відстань.
24.12.2024, 08:24