Наша сучасниця – перша жінка український військовий генерал

ПОЛТАВА
15.10.2018, 12:22
Наша сучасниця – перша жінка український військовий генерал

Наша сучасниця – перша жінка український військовий генерал

На Покрову звання генерал-майора від президента Петра Порошенка отримала начальник Військово-медичного управління Служби безпеки України, Заслужений лікар України Людмила Шугалей.

Документ оприлюднено на офіційному сайті президента 12 жовтня. (https://www.president.gov.ua/documents/3232018-25186).

Людмила Миколаївна народилася 21 березня 1965 року у Києві. Під час Революції Гідності у 2013—2014 році надавала допомогу пораненим учасникам Євромайдану . До 2014 року була заступником начальника Військово-медичного управління Служби безпеки України, у 2014 очолила Управління. Отримала військове звання підполковника медичної служби.

2018 року стала першою жінкою-генералом на військовій службі в Україні та другою після генерал-майора міліції Тетяни Подашевської. Генерал-майор Шугалей в 2016 р. за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов'язків була нагороджена орденом княгині Ольги III ст. Звання Заслужений лікар України Л.М. Шугалей було присвоєне в 2008 р. за особливі заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, охорону конституційних прав і свобод людини, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового і службового обов'язку, та з нагоди 17-ї річниці незалежності України, за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності і безпеки Української держави, бездоганне виконання військового і службового обов'язку, високий професіоналізм.

Читайте також:
Полтава
Востаннє Дональд Трамп бачився з північнокорейським диктатором у 2019 році.
05 листопада, 10:54
Полтава
95 земельних ділянок загальною площею близько 100 гектарів були незаконно приватизовані.
03 листопада, 12:37
Полтава
Офіційний Берлін веде переговори зі США про продовження дії дозволу на звільнення від санкцій.
30 жовтня, 19:00
Полтава
Викрито ексочільника ДПС України Олейнікова Євгенія та заступницю начальника ГУ ДПС у Полтавській області Новоженіну Наталію.
24 жовтня, 11:31
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09
Полтава
Наші педагоги — загартовані й готові до будь-яких випробувань. Сьогодні вони відзначають свій день, долаючи виклики сучасності.
05 жовтня, 09:35