«Наступна після Ірану». Трамп хоче «поставити» Рубіо на чолі Куби, уряд якої «скоро впаде»

ПОЛІТИКА
06 березня, 21:33
«Наступна після Ірану». Трамп хоче «поставити» Рубіо на чолі Куби, уряд якої «скоро впаде»

Трамп вважає, що влада Куби «скоро впаде й хоче укласти угоду», тому він має намір «поставити» очільником країни держсекретаря Марко Рубіо.

Про це він заявив в інтерв’ю CNN.

Трамп зазначив, що спостерігав за країною та її відносинами із США 50 років і тепер Куба «впала до його колін».

«Вони дуже сильно хочуть укласти угоду, тому я збираюся поставити туди Марко Рубіо, і ми побачимо, як це спрацює. Ми зараз справді зосереджені на цьому. У нас є багато часу, але Куба готова — після 50 років», — каже Трамп.

CNN додає, що за день до цього американський президент говорив, що Куба є його «наступним завданням» після операції в Ірані і що це лише «питання часу», коли американці родом із Куби зможуть повернутися на Батьківщину. 

«Давайте спочатку закінчимо це. Ми могли б робити все це одночасно, але трапляються погані речі. Ми не дозволимо, щоб із цією країною сталося щось погане», — говорить Трамп. 

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Популізм на марші: хто оплатить забаганки Барабаш?
вчора, 11:37
Політика
Трамп задрімав під час турніру з бойових мистецтв.
16 червня, 17:56
Політика
Під Білим домом звели арену для боїв на честь 80-річчя Трампа.
12 червня, 14:05
Політика
Російський чиновник закликав прибульців проявити всемогутність та переконати британського лідера добровільно залишити свій пост.
11 червня, 10:05
Світ
Він назвав журналістку «або брехливою, або дурною».
07 червня, 20:38
Політика
Він заявив, що «у росії не було вибору».
06 червня, 10:56