Наступні пів року в Україні будуть "критичними", - глава ЦРУ Бернс

СВІТ
03 лютого, 09:34
Вільям Бернс
Вільям Бернс

москва навряд чи серйозно налаштована на проведення переговорів щодо України.

Директор Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США Вільям Бернс назвав наступні пів року в Україні "критичними".

Про це повідомив телеканал CBS, інформує медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на РБК-Україна.

Наступні пів року в Україні будуть

Журналістка телеканалу Олівія Газіс процитувала Бернса, який вважає, що росія робить ставку на політичну втому Заходу від війни.

Крім того, Бернс заявив під час виступу у Джорджтаунському університеті, що москва навряд чи серйозно налаштована на проведення переговорів щодо України.

Він також заявив, що немає жодного іноземного лідера, який уважніше стежив би за досвідом президента рф володимира путіна, ніж лідер Китаю Сі Цзіньпін.

За його словами, Пекін був стривожений поганою роботою російських збройних сил, проте дві країни, як і раніше, "прихильні" до свого партнерства, хоча і "дуже неохоче" надають, наприклад, смертоносну зброю. 

Читайте також:
Світ
Київ надіслав Гельсинкі офіційний запит на постачання винищувачів F/A-18 "Hornet" для посилення Повітряних сил Збройних Сил України.
вчора, 16:58
Світ
Всього Словаччина пообіцяла передати Україні 13 МіГ-29.
вчора, 15:42
Світ
Серійне виробництво танків та постачання до військ планують через 2 роки.
вчора, 13:39
Світ
Заходу потрібно готуватися до довгострокових постачань озброєння в Україну «в умовах тривалої війни на виснаження».
вчора, 12:53
Світ
Влада міст Гельсинкі та Еспоо готується демонтувати свої очисні споруди водної мережі для подальшого транспортування до Києва.
22 березня, 19:34
Світ
Однак чинний президент найбільшої південноамериканської країни, відомий своєю дружбою з кремлівським бункерним щуром, не певен у цьому.
22 березня, 18:17