Навесні замість снігу ми будемо розчищати пісок, – Дмитро Вересков

ПРОБЛЕМИ
26.01.2018, 14:58
Навесні замість снігу ми будемо розчищати пісок, – Дмитро Вересков

За статистикою в Україні близько 1,2 млн громадян (це більше 3% населення) страждають психічними розладами і цей показник з кожним роком зростає. Уже котрий рік підряд Україна займає перше місце за кількістю психічних розладів у Європі.

Невтішна тенденція загрожує країні опинитися першою з кінця і з повною впевненістю заявити про безпосередню неадекватність.

Складні погодні умови, схоже, стали поштовхом для вияву цих процесів і у Полтаві. Міські очільники переплутали прибирання снігу з накиданням піску. Вулицями міста розійшлись команди комунальників, які вже котрий день підряд «завалюють» Полтаву піском, а потім залишають контейнери з ним у під’їздах будинків та громадських будівлях, що неабияк обурює полтавців.

– Йдучи з роботи я кожного дня спостерігаю цю картину. Ніби працюють люди, все нормально, але одне питання, - чому замість простого прибирання снігу ми бачимо накидання піску? Цілі купи просто лежать на обочинах. Схоже, що навесні замість снігу ми будемо розчищати пісок, - розповів мешканець одного із будинків по вулиці Пушкіна Дмитро Вересков.

Не зрозуміло, з чим можна пов’язати таке рішення пана Мамая та пана Шевченка, проте у психіатрів завжди є відповіді на складні питання.

– Психічне здоров’я має першочергове значення для особистого благополуччя, підтримки сімейних відносин і здатності кожної людини зробити внесок у життя суспільства, - повідомляють у Мінсоцполітики.

З благополуччям у вищезазначених осіб все гаразд, проте із внеском у суспільне життя дещо не вдалося. Ось і залишається гадати, чому ж саме вулиці Полтави щедро завалюють піском замість прибирання снігу…