НАЗК проводить моніторинг способу життя голови Нацполіції Вигівського

ПОЛІТИКА
01.07.2024, 15:00
НАЗК проводить моніторинг способу життя голови Нацполіції Вигівського

Нагадаємо, що сестра голови Нацполіції торгує паливом із компаніями, які фігурують у кримінальних справах НПУ

Національне агентство з питань запобігання корупції за зверненням Національного антикорупційного бюро проводить моніторинг способу життя голови Національної поліції Івана Вигівського.

Про це повідомляє «Слово і діло».

Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит журналіста «Слово і діло» та підтверджують співрозмовники у НАЗК.

«Станом на момент надходження запиту детективи Національного бюро не здійснюють досудове розслідування за фактами, викладеними у журналістському розслідуванні «Бігус.інфо». Разом з цим інформуємо, що Національним бюро проведено інформаційно-аналітичну роботу, за результатами якої до НАЗК надіслано лист щодо проведення моніторингу способу життя особи, згаданої у журналістському розслідуванні. За результатами проведеного моніторингу детективами Національного бюро буде ухвалено рішення щодо наявності підстав для внесення відомостей до ЄРДР та початку досудового розслідування», – йдеться у листі НАБУ.

НАЗК проводить моніторинг способу життя голови Нацполіції Вигівського_1

Водночас співрозмовники «Слово і діло» у Нацагентстві повідомили, що вже розпочали моніторинг способу життя голови Нацполіції.

Раніше журналісти «Бігус.інфо» дізналися, що на сестру голови Нацполіції Вигівського оформлена частка в компанії ТОВ «Югнефтепродукт», що займається гуртовою торгівлею пальним. Упродовж 2022-2023 років фірма торгувала щонайменше з двома фігурантами кримінальних проваджень, слідство у яких вела поліція під керівництвом Вигівського.

До того ж, очільник поліцейських оселився в приватному будинку під Києвом вартістю 6,5 млн грн. Житло оформлене на давню подругу родини з Миколаєва, втім остання, за даними журналістів, не мала співмірних з такою покупкою доходів.

Окрім того Вигівський тривалий час користувався автівками, оформленими на тещу. Спочатку це був Hyundai Santa Fe, потім Volkswagen Touareg.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Опінії
Якщо не втрутяться ДБР та керівництво Нацполіції МВС в ситуацію, то в області може статися справжній соціальний вибух.
18 лютого, 18:02
Політика
Ні в чому не винуватому хлопцеві, вбитому 7 лютого 2016 року поліцейським Олійником.
18 лютого, 15:02
Кримінал
Заступник голови поліції Київщини Олег Петренко допоміг сину «мобілізуватися» до ЗСУ.
14 лютого, 17:12
Політика
Полковник Андрій Вишневський відповідає за вирішення «економічних питань» Рогачова
10 лютого, 16:33
Кримінал
Він привласнив майже 800 тисяч гривень померлих пенсіонерів.
01 лютого, 15:38
Кримінал
Формально правоохоронець взяв квартиру в оренду, ще й отримав від держави компенсацію – 150 тис. грн за її найм.
29 січня, 16:03