НАЗК склало протокол на голову Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей

ПОЛІТИКА
28.12.2023, 18:01
Іван Рудий
Іван Рудий

Його звинувачують в неповідомлення про реальний конфлікт інтересів, вчинення дій або прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів

Національне агентство з питань запобігання корупції викликало голову Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Івана Рудого до НАЗК для ознайомлення з протоколом про адміністративні правопорушення.

Відповідне оголошення оприлюднили на сторінці Агентства.

Водночас там зазначили, що у разі неприбуття за викликом протокол про адміністративне правопорушення буде складено на підставі наявних матеріалів із відміткою про відмову від його підписання.

У зв’язку з ігноруванням запрошення Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомляє голову Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) Рудого Івана Тарасовича про необхідність прибути до НАЗК 3 січня 2024 року з 10:00 по 15:00 для ознайомлення з протоколом про адміністративні правопорушення, передбачені ч.ч.1, 2 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення про реальний конфлікт інтересів, вчинення дій або прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

Читайте також:
Політика
Українські транспортні компанії просять звернути увагу на активізацію Тищенка, який хоче повернути корупційні схеми на кордоні
10:41
Позиція
Поліція та міська рада не реагують на протизаконну діяльність «благодійників» Мамая та чиновників міської ради.
вчора, 16:55
Політика
Елітні автомобілі, катер та нерухомість. Що ще приховує династія Пащенко з Укроборонпрому?
вчора, 11:30
Політика
Державний інспектор Львівської митниці Юлія Дрига, яка засвітила одяг і аксесуари вартістю $8 тис., нічого з цього не внесла до декларації.
13 квітня, 15:09
Політика
Обсяг відмивання грошей завдяки агроекспорту перевищив $7 млрд.
12 квітня, 11:12
Політика
«Зерновий коридор» може зникнути через масову корупцію в Держпродспоживслужбі
12 квітня, 09:04