Названо дату та місце проведення бою Усик — Ф'юрі

СПОРТ
17.11.2023, 07:22
Названо дату та місце проведення бою Усик — Ф'юрі

Мегафайт за абсолютне чемпіонство у надважкій вазі відбудеться 17 лютого 2024 року в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія).

Володар титулів WBA, WBO та IBF Олександр Усик (20-0, 13 КО) домовився про бій проти чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі (34-0-1, 24 КО).

Раніше цей вечір планувався на 23 грудня, але Тайсон Ф’юрі отримав травму під час зустрічі з Френсісом Нганну, і протистояння було перенесено.

Олександр Усик у попередньому поєдинку зустрічався з Даніелем Дюбуа, де переміг нокаутом.

Це перший поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу за доби чотирьох поясів.

Названо дату та місце проведення бою Усик — Ф'юрі_1

Останнім абсолютним чемпіоном у хевівейті був Леннокс Льюїс – 1999-го він володів поясами WBA, WBC та IBF, чого тоді було достатньо для такого звання.
 

Читайте також:
Спорт
Британський боксер Тайсон Ф'юрі вирішив відновити кар'єру в 2026 році заради третього бою проти українця Олександра Усика.
03 липня, 08:05
Спорт
Британський експерт: Усик припинив співпрацю з Красюком, бо наближається до завершення кар'єри.
24 червня, 22:39
Спорт
Андрій Новицький переміг Давіда Сегаррою.
24 травня, 10:11
Спорт
Українець Олександр Усик проведе 19 липня бій за титул абсолютного чемпіона світу проти британця Даніеля Дюбуа.
25 квітня, 10:04
Спорт
Український боксер Олександр Усик проведе поєдинок з британським боксером Даніелем Дюбуа 12 липня.
15 квітня, 16:05
Спорт
Олександр Усик оголосив про бій з американським боксером Джейком Полом, який нещодавно переміг Майка Тайсона.
29 березня, 14:23