Не можна здолати брехню напівправдою

Опінії
28.12.2025, 09:03
Не можна здолати брехню напівправдою

Три з гаком роки аплодисментів Кремлю: хто насправді керує грою.

Історик, громадський діяч, правдоруб

Можна скільки завгодно волати про «агентів кремля» Буратіну і Козиря та фонтанувати одкровеннями про їхні істинні наміри — ці волання нічого не варті без чесної відповіді на питання: чому цим агентам три з гаком роки аплодував увесь цивілізований світ і завалював їх мільярдами предметів прямокутної форми, схожих на долари США, так що й Москві двушечка перепадала?

От ми такі розумні, все знаємо, а ЦРУ, МІ та БНД — ні сном, ні духом.

І не треба розповідати байки, що вони через силу ляпали в долоні (навіть на похоронах папи Римського) і тисли руку Алі-Бабі виключно заради (необучуваного) українського народу, «який усе це наобирав».

По-перше, який цимес українському народові, якщо в його санкта санкторумі сидять агенти країни-агресора?

По-друге, щойно буратіни встромили носа у справи антикорупційних органів, усі табу (на критику, на протести, на призупинення життєво важливої міжнародної допомоги тощо), які існували для українського народу, були моментально зняті — і вже нікого не гребло, який вплив на народ і фронт можуть справити масові виступи та відлучення від фінансової крапельниці.

Не можна здолати брехню напівправдою, чвертьправдою чи третиною правди.

Не можна витягти тріску з чужого ока, не вийнявши колоду з власного.

Не можна розвіяти чужі ілюзії, не розпрощавшись зі своїми.

Джерело

«Редакція «Останнього Бастіону» може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі «Опінії» несуть самі автори.»

Читайте також:
Світ
17 лютого прем’єр-міністр Марк Карні на пресконференції в Монреалі офіційно представив нову Промислову оборонну стратегію Канади.
вчора, 11:46
Війна
Може досить їх множити вигадуючи різноманітні роди військ, і почати захищати українську землю?
12 лютого, 12:43
Опінії
Мільйони, політтехнологи і мовчання СБУ: що криється за справою Деркача.
11 лютого, 09:41
Політика
«Гроші виводили, а не вкладали»: нардеп із фракції «Слуга народу» розповів про наслідки власної політики.
08 лютого, 18:34
Війна
Білоруські військові брали участь у навчаннях із використанням дронів та засобів РЕБ.
08 лютого, 17:25