Не єрмакам і салліванам визначати, що буде перемогою

ВІЙНА
21 березня, 09:55
Не єрмакам і салліванам визначати, що буде перемогою

Радник Байдена не згадав повернення територій, коли говорив про умови перемоги України

Радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван заявив, що Україна переможе, якщо вийде з війни суверенною, демократичною, вільною країною.

Про це Салліван заявив на брифінгу у Києві.

«Я сказав, що сьогодні Україна повинна перемогти. І що це означає? Це означає, що Україна вийде з цієї війни суверенною, незалежною, вільною, здатною стримувати майбутню агресію, з сильною, динамічною демократією, з глибокими демократичними інститутами, з економікою, що зростає не тільки в традиційних галузях, а й у сфері високих технологій, в галузях, в яких ви впроваджуєте інновації, і навіть перед обличчям російських атак ви впроваджуєте інновації. Ось що означає перемога» — заявив радник президента США.

Водночас він не згадав серед умов перемоги відновлення її територіальної цілісності.

Від «Останнього Бастіону»:

Визначати, що буде перемогою для України будуть не єрмак і салліван, а українці які 10 років воюють з російськими окупантами, відстоюючи територіальну цілісність і незалежність України.

Читайте також:
Позиція
Подаю заяви до НАБУ – щодо очевидного конфлікту інтересів родини Козицьких. І до СБУ – щодо перевірки ознак колабораціонізму
20 липня, 08:11
Політика
Суддя Печерського суду Юшков скасував арешт рахунків російського Vbet.
19 липня, 10:05
Політика
З партнерами «Газпрому» плідно співпрацює український бізнес в особі представників інкорпорованої у владу родини Козицьких
18 липня, 10:04
Позиція
Причина економічної, політичної та культурної деградації України полягає не в прізвищі президента, а в наявності цієї посади.
17 липня, 10:08
Опінії
А тоді вже буде «велике будівництво»
16 липня, 15:08
Політика
Це диверсія, навмисна шкода, знищення економіки, намагання очистити територію від людей?
15 липня, 09:35