Нейромережа показала вигляд і звук людської душі

30 квітня, 17:56
Нейромережа показала вигляд і звук людської душі
Фото: Twitter

Мультимодальна велика модель мови "GPT-4", створена міжнародною компанією "OpenAI", може бачити й чути душі людей.

Відповідним роликом у соціальній мережі "Twitter" поділилася художниця штучного інтелекту Кріс Каштанова, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що музичний супровід написано у платформі ліцензування музики для творців контенту всіх видів "Mubert", а ілюстрації розробили у дослідницькій лабораторії "Midjourney".

Аудіо- та відеоряд вдалося поєднати в один якісний ролик завдяки комплексній роботі штучного інтелекту від розробників "GPT-4", "Kaiber AI" та "RunwayML".

«Уявіть собі напівпрозору сяючу фігуру у формі людського тіла, що складається з мерехтливої барвистої енергії, яка представляє унікальний характер і особистість Homo sapiens sapiens. Ця фігура оточена м'якою сяючою аурою, яка відображає духовну сутність людини.

Всередині голови фігури підвішена невелика світла куля, яка символізує місце свідомості, самосвідомості та прийняття рішень. Ця сфера з'єднана з рештою сяючого тіла нитками світла, символізуючи взаємодію між фізичною та духовною сферами. Здається, що фігура м'яко ширяє над землею, нагадуючи про вічний аспект душі та її здатність виходити за межі фізичного світу.

На тлі цього можуть бути різноманітні символи чи зображення потойбічного життя, реінкарнації або злиття з вищою силою. Все це підкреслює різні духовні та релігійні вірування про подорож душі за межі фізичного тіла», – прокоментувала розроюбку Кріс Каштанова.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що штучний інтелект та нейромережі здатні самостійно розвиватися без людського контролю за цим процесом.

Читайте також:
Світ
Після вступу Суомі до Північноатлантичного альянсу тамтешні майстри взялися з ентузіазмом виробляти інноваційні пристрої смерті для ворогів.
15 вересня, 17:22
Світ
На глобальний ринок стартап планує вийти не пізніше 2029 року з огляду на обмеженість міських залізничних колій у Філіппінах.
02 вересня, 12:24
Світ
Google представила нову модель штучного інтелекту, яка допоможе навчити роботів виконувати такі завдання, як збирання сміття.
30 липня, 13:48
Війна
Американські військові підкреслюють, що там де можна використовувати відносно дешеві рішення – їх потрібно використовувати
05 червня, 12:17
Життя
Реактивні літаки щодня курсують у повітрі, а більшість людей не замислюються, як це вдається. Останній Бастіон" розкриває таємницю...
28 травня, 17:13
Війна
Компанія SpaceX, якій належить Starlink, відмовилася від коментарів
19 квітня, 09:20