"Немає честі для людини без честі"

СВІТ
17.04.2022, 18:58
"Немає честі для людини без честі"

Анджей Дуда різко відповів про долю Путіна, українці відреагували

Президент Польщі Анджей Дуда різко відповів на запитання журналіста про те, як президент країни-агресора рф володимир путін може закінчити "з честю" війну проти України.

"Немає честі для людини без честі", – сказав він.

Українці в соцмережах захопилися відповіддю польського президента. А народ Польщі вони назвали істинно братнім.

Так, журналіст запитав у Дуди: "Пане президенте, Ватикан часто каже, що путіну потрібно знайти почесні рішення, вийти з честю? Чи враховуєте це на міжнародному рівні?"

Слова президента Польщі про те, що путін не має честі, оцінили українські користувачі Telegram.

"Як влучно", "От хто нам брати, виявляється", "Дуда шикарний", "От вона, братня країна, з братнім президентом", "Зробимо нову Річ Посполиту. Залишилося тільки Білорусь звільнити", "Красень. Коротко і ясно", – пишуть вони під відео.

Раніше Анджей Дуда заявив, що Україна не повинна шукати компроміс із росією у будь-яку ціну. За його словами, українцям потрібна насамперед зброя.

Днями Дуда підписав закон про заборону імпорту вугілля з рф і Білорусі до Польщі.

Джерело: "Обозреватель"

Читайте також:
Політика
Дональд Туск висунув умову після початку дискусій про те, хто саме має представляти Європу у можливих переговорах із росією.
20 червня, 11:15
Політика
Польща посилила бойову авіацію сучасними винищувачами.
12 червня, 17:16
Світ
У Польщі помістили на семиденний карантин людину, яка могла контактувати з пасажиркою круїзного лайнера MV Hondius.
10 травня, 14:27
Кримінал
Правоохоронці затримали групу з 10 громадян України, яких звинувачують у торгівлі людьми та відмиванні грошей.
29 квітня, 16:55
Новини
З Польщі депортували 37-річного громадянина України, який у стані алкогольного сп’яніння приїхав забрати свою дитину із дитсадка.
27 квітня, 20:33
Кримінал
Курʼєри перевозили громадян рф в автобусі.
02 квітня, 17:39