Немає газового лічильника — немає субсидії

ПОЛТАВА
22.08.2018, 18:17

Кабмін скасував субсидії споживачам без газових лічильників. Таке рішення було прийнято на засіданні в середу 22 серпня.

Таким чином Кабмін вирішив стимулювати українців встановлювати лічильники. Відповідно до рішення з 1 жовтня уряд скасовує пільги і субсидії на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу в раніше встановлених обсягах соціальних нормативів. Це поширюється лише на споживачів, які не встановили лічильники за рахунок державного/місцевого бюджетів або власних коштів операторів газорозподільних систем.

Окрім цього, громадяни зможуть дізнатися чи призначена їм субсидія онлайн. Для цього потрібно зайти на сайт Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій — subsidii.ioc.gov.ua — та вказати свою поштову адресу. Після чого відповідна інформація з’явиться на екрані. Наразі сервіс запущено в тестовому режимі, після якого систему офіційно презентують у Кабміні.

Читайте також:
Карлівські дорожники звітують про виконання поточної реконструкції покриття на вулиці Івана Франка.
вчора, 12:14
У селі Мильці Полтавського району пожежна бригада загасила займання сміття на відкритій території.
06 серпня, 13:53
Учасників корупційної схеми триматимуть під вартою щонайменше 60 діб.
06 серпня, 09:48
Відповідні рекомендації опублікувало Міністерство освіти і науки в середу, 5 серпня
05 серпня, 20:25
Цієї суботи, 8 серпня, у мисливських угіддях Полтавського і Чутівського районів розпочнеться сезон полювання на пернатих.
05 серпня, 12:39
Решетилівська пожежно-рятувальна бригада ліквідувала горіння пожнивних залишків на відкритій території.
05 серпня, 11:13