Нещасливе дитинство: на Хмельниччині дітей годують гниллю

КРИМІНАЛ
29 січня, 14:17
Нещасливе дитинство: на Хмельниччині дітей годують гниллю

Саботаж потенційних колаборантів викрито в одній з областей України. Кричущі факти доводять профнепридатність соціальних педагогів.

Про зухвале порушення прав малечі у Центрі психологічної реабілітації «Щасливе дитинство» повідомив вітчизняний омбудсман Дмитро Лубінець. З його слів, серед виявлених недоліків — пліснява на стінах, гнилі харчові продукти, неналежні умови для здобуття освіти.

Співробітники Офісу Уповноважений Верховної Ради України з прав людини навідалися до Хмельницької області, де знаходиться вказаний заклад, і провели моніторинг. Встановлені факти порушення прав неповнолітніх жахають, адже замість реабілітації здійснювалося отруєння.

«Крім цього, у центрі «Щасливе дитинство» підвальне приміщення, що потребує ремонту, використовується як укриття, а в ізоляторі, який зазвичай використовується як приміщення для перебування хворих дітей, чомусь проживають сторонні особи. І, на жаль, з дітьми не працює психолог. Ці порушення мають бути усунені. А права дітей — поновлені», — зауважив Дмитро Лубінець.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» радить своїм читачам пригадати, що «перевертні у погонах» уже нишпорять коридорами шкіл Полтавщини. Реформовані аваковські менти отримали доступ до камер спостереження у 13 навчально-виховних закладах.

Читайте також:
Війна
Омбудсмен Дмитро Лубінець зазначив, що його обурюють випадки, коли працівники ТЦК застосовують до українців фізичну силу.
17 січня, 17:22
Полтава
Реформовані аваковські менти отримали доступ до камер спостереження у 13 навчально-виховних закладах. Поки що у Пирятинській громаді.
12 січня, 14:53
Війна
Головнокомандувачу доповідають брехуни, адже ситуація на фронті, м'яко кажучи, катастрофічна. Паркетне офіцерство нехтує правами солдатів.
16.09.2023, 18:45
Світ
За офіційними даними, 298 дівчаток, переважно віком від 15 років, прийшли до школи в забороненому одязі.
05.09.2023, 22:02
Кримінал
Навіть якщо людина помилялась, порушувала закон, це не є підставою для позбавлення його життя.
31.07.2023, 11:15
Світ
Кілька поліцейських загинули під час зіткнень на дорогах за участю торговців людьми, які перевозили мігрантів.
24.07.2023, 08:45