Нетверезий підлеглий Баканова вчинив дебош в лікарні Рівного

КРИМІНАЛ
30.08.2021, 12:42
Нетверезий підлеглий Баканова вчинив дебош в лікарні Рівного

В СБУ заявили, що чоловік на відео не має жодного відношення до спецслужби

Нетверезий співробітник Служби безпеки України, який потрапив до лікарні з ножовим пораненням, вдарив та задув сльозогінним газом лікаря.

СБУшник отримав поранення при нез'ясованих обставинах. У лікарні він вдарив, а потім задув лікаря сльозогінним газом в обличчя за те, що той вимагав від нього пред'явити документи.

Як зафіксовано на відео, нетверезий чоловік з ножовим пораненням заявляє, що він співробітник Служби Безпеки України. Він та його супутниця поводяться неадекватно та вимагають припинити відеозйомку та вимкнути камери.

Адміністрація лікарні звернулася до мера з проханням забезпечити лікарню охороною, оскільки стверджують, що це не перший подібний випадок.

UPD 14:15 В СБУ заявили, що чоловік на відео не має жодного відношення до спецслужби.

За повідомленням пресслужби УСБУ в Рівненській області, Чоловік, який 28 серпня напав на лікаря-травматолога в Рівненській центральній лікарні, не має жодного відношення до СБУ.

Встановлено, що напад вчинив 24-річний житель обласного центру, який вже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців за крадіжки, а також за злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотиків.

Наразі чоловік є охоронцем одного із приватних ринків регіону і у лікарні розмахував посвідченням охоронця ринку, а не співробітника СБУ.

За фактом нападу на медика Національна поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.296 Кримінального кодексу України (хуліганство).


Останній Бастіон неодноразово звертав увагу на те, що співробітники СБУ займаються не притаманною їм діяльністю. Замість захисту національних інтересів та боротьби з терористами та п'ятою колоною всередині країни, підлеглі Баканова займаються "кришуванням" контрабанди, наркобізнесу, повій та іншої незаконної діяльності.

Читайте також:
Тіньового мільярдера В'ячеслава Стрелковського, якого знали виключно одиниці із Зе-команди, тепер показали на всю Україну.
21.12.2021, 12:12
Чергове підтвердження неадекватності заступника міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі
12.12.2021, 17:11
Єдиний спосіб не допускати хамів у владу – це ліквідувати посаду президента
11.12.2021, 16:10
Володимир Зеленський показав своє справжнє ставлення до журналістів
26.11.2021, 19:03
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський позбавив Іллю Киву права на нагородну зброю
16.11.2021, 19:20
Справу мажора Колі Харківського обіцяють не дати “спустити по гальмах”.
29.10.2021, 16:22