Невідомі порушники знищили майно Держекоінспекції на Полтавщині

ПОЛТАВА
14 травня, 08:12
Невідомі порушники знищили майно Держекоінспекції на Полтавщині

Службовий катер «Еко рейд 4» був виявлений підпаленим і зниклим зі своєї стоянки під охороною підприємства. Злочинців шукає поліція.

Відомості про це оприлюднила пресслужба Державної екологічної інспекції Центрального округу (Полтавська і Черкаська області). Подія сталася минулими вихідними на теренах Сулинського заказника у Кременчуцькому районі.

Унаслідок пожежі згоріли двигун та обладнання, наразі тривають слідчі дії з боку правоохоронних органів. Зазначається, що пошкоджений браконьєрами транспортний знайдено на березі річки Сула поблизу села Липове.

«Ця подія є наочним прикладом принципової позиції Держекоінспекції Центрального округу в боротьбі з браконьєрством у Сулинському заказнику. За минулий місяць спільними зусиллями інспекторів та поліції було вилучено біля двохсот браконьєрських сіток, десятки ятерів і раколовок загальною довжиною близько 13 кілометрів. Сотні екземплярів нерестової риби було повернуто у природне середовище, а майже 2 тонни риби спрямовано на користь держави», — повідомили чиновники.

Натомість медіаагенція «Останній Бастіон» звертає увагу читачів на те, як на природній водоймі неподалік села Піски викрито чергового браконьєра. Неназваний в інтересах слідства чоловік нарибалив 10 кг біоресурсів.

Читайте також:
Війна
Деяким браконьєрам усе ж вдається продавати біоресурси, які вони затягли до сіток у водоймах Полтавщини. Покупців на товар вистачає.
09 червня, 18:49
Полтава
Автошлях, який сполучає українську столицю з Борисполем, Кременчуком, Дніпром і Запоріжжям негайно потребує ремонту. Причому, капітального.
28 квітня, 12:45
Кримінал
Голова Броварської районної (державної) військово-цивільної адміністрації збив 4 пішоходів на переході. Володимир Майбоженко був п'яний.
26 квітня, 21:46
Полтава
Переправу через ставок у селі Зубівка нарешті привели до задовільного стану. Дарма, що полотно з ямами поруч лишилося незмінним.
25 квітня, 12:32
Політика
Обов’язки міського голови Запоріжжя виконуватиме «слуга народу» Регіна Харченко
24 квітня, 17:00
Полтава
На превеликий жаль, проблеми з дурнями та дорогами характерні не тільки для росії. У Полтавському краю теж вистачає подібного.
21 квітня, 13:54