Гривня перетнула психологічну позначку та продовжує падіння

ПОЛТАВА
28.08.2018, 13:35

У вівторок, 28 серпня, гривня на міжбанку продовжила дешевшати. Так, НБУ встановив офіційний курс 27,88 за один долар та 32,43 за євро. Зазначимо, за останню добу курс євро виріс на понад одну гривню.

Гривня перетнула психологічну позначку та продовжує падіння_1

На міжбанку долар вже перетнув позначку 28 грн. Втім, це ще не межа — валютні обмінники встановили ще більший курс — в середньому 28,3 грн за долар. Між іншим, придбати євро дешевше ніж за 32,90 стає проблематично.

Прогнози експертів залишаються невтішними — до кінця 2018 року долар досягне 29 грн, як було закладено у цьогорічному бюджеті держави. Як зазначають аналітики, до сезонних коливань та зростання попиту на валюту серед аграріїв, додався певний фактор паніки населення. Саме останнє вплинуло на курс після вихідних. Зростання попиту у населення стимулювало банки до більш агресивних торгів на міжбанку, а відповідно збільшило різницю між попитом та пропозицією.

Читайте також:
Полтава
У своєму інтервʼю медійним заробітчанам він підтвердив неодноразове використання комунального майна у власних інтересах.
01 вересня, 07:10
Полтава
Голова європейської дипломатії Кая Каллас публічно розкритикувала Будапешт.
31 серпня, 11:17
Полтава
Чи можна довірити ямщикам Полтаву, посиливши їх вузькоспеціалізованими помічницями та «антикорупціонерами»?
29 серпня, 07:18
Полтава
Щоправда кандидат, з метою економії витрачених коштів, вирішив її провести в підпорядкованій йому установі.
28 серпня, 12:05
Полтава
Тарифний хаос у Полтаві: як «Полтаватеплоенерго» ігнорує закон
26 серпня, 17:15
Полтава
Війна комунальників міста проти життя та здоров’я містян.
18 серпня, 14:35