Нідерланди допоможуть Чехії закупити 800 тисяч снарядів для України

ВІЙНА
01 березня, 18:44
Нідерланди допоможуть Чехії закупити 800 тисяч снарядів для України

Країна виділить 250 мільйонів євро на закупівлю боєприпасів для України.

Уряд Нідерландів виділяє Україні новий пакет військової допомоги, а також профінансує закупівлю артилерійських снарядів, які знайшла Чехія.

Про це 1 березня оголосило нідерландське Міністерство оборони.

Згідно з повідомленням, Нідерланди передадуть Україні 14 надувних катерів з жорстким корпусом (RHIB), вісім воєнізованих річкових патрульних катерів і бойові катери CB90.

Також вони виділяють 250 мільйонів євро на чеську ініціативу щодо замовлення 800 тисяч артилерійських снарядів для України "в найкоротші терміни"

У Міноборони Нідерландів нагадали, що станом на початок грудня 2023 року поставили Україні різні види боєприпасів, радіолокаційні системи і окремі види озброєння, як-то гвинтівки і кулемети.


Раніше повідомлялося, що уряд Бельгії анонсував новий пакет фінансової допомоги для України. Ці гроші спрямують насамперед на закупівлю артилерійських снарядів.

За словами прем’єр-міністра Бельгії Алексардра Де Кроо, на ці гроші Україна зможе отримати близько 50 тисяч артилерійських снарядів калібру 155 мм.

Закупівля буде здійснюватись під координацією Чехії. Крім того, Велика Британія, Нідерланди, Швеція, Канада та Данія також допоможуть фінансово.

Читайте також:
Війна
Вона здатна вражати повітряні цілі, такі як безпілотники, вертольоти й літаки, ракетами з лазерним наведенням як вдень, так і вночі.
10 травня, 17:05
Війна
ЗСУ отримали перше озброєння з нового пакету допомоги від США До партії увійшли протитанкові ракети й 155-міліметрові артилерійські снаряди.
04 травня, 19:35
Війна
Союзники не оголошували про своє рішення публічно і на те є свої причини, наголосила глава латвійського МЗС
01 травня, 18:41
Війна
Президент Конгресу українців Канади Олександра Хичій вважає, що Оттаві слід суттєво наростити військову допомогу Україні.
27 квітня, 13:23
Війна
Військова допомога буде відправлена впродовж наступних годин
24 квітня, 18:08
Війна
Носіями авіабомби є західні винищувачі, але в України вже є досвід інтеграції JDAM чи Hammer на радянські літаки.
24 квітня, 15:08