Нідерландський метал-гурт Within Temptation підтримав ЗСУ

МИСТЕЦТВО
20 жовтня, 15:31
Нідерландський метал-гурт Within Temptation підтримав ЗСУ

Після 24 лютого 2022 світ музики розділився. Більшість виконавців стали показовими пацифістами, і лише меншість підтримала Україну.

Красномовний випадок — благодійна діяльність нідерландського ґотичного метал-гурту Within Temptation. Музиканти півтора року, чим можуть, прагнуть сприяти нашій перемозі над російськими загарбниками.

Сьогодні, 20 жовтня, гурт презентував восьмий студійний альбом «Bleed Out», присвячений трагічним подіям війни в Україні та наслідкам коронавірусної пандемії. Перші тридцять покупців диска отримають бойовий шеврон одного із фронтових підрозділів ЗСУ та наш національний стяг.

Окремо солістка Шарон ден Адель наголосила, що частина зібраних від продажу нового альбому коштів буде перерахована благодійному фонду Ukraine Aid Operations. Ця структура займається екіпіруванням та закупівлею необхідною амуніцією для наших захисників.

Також Within Temptation вирушає у світовий тур із презентацією платівки «Bleed Out», аби їхні слухачі у найвіддаленіших точках планети знали про борню України проти росії. На жаль, через постійну ракетно-дронову загрозу від ворога, до України нідерландський гурт не завітає.

Читайте також:
Світ
На заводах у місті Сало запрацювали цехи, де масово виробляють засоби для опалення житла. Пічки-буржуйки невдовзі передадуть Україні.
15 жовтня, 19:30
Світ
Фізик Ференц Крауш заснував ініціативу Science4People для допомоги Українцям.
06 жовтня, 07:45
Політика
Президент США зазначив, що якщо Конгрес не схвалюватиме допомогу Україні, є й інші способи її надання.
05 жовтня, 07:23
Світ
Японія продовжує допомагати українцям, яких зеленські вигнали з країни під страхом війни.
28 вересня, 09:35
Політика
Німецькі урядовці, депутати й політики тверезіють на очах, окрім федерального канцлера, який досі вірить у "мирні домовленості" з агресором.
15 вересня, 19:06
Опінії
І не кожному із нас пощастить померти до кінця війни, щоби не бачити, а що ж буде потім. А потім буде забуття...
08 серпня, 21:10