Nike випустила кросівки з автоматичною шнурівкою

06.01.2021, 18:48

Зараз взуття можна купити за 500 доларів.

Це кросівки Air Jordan Adapt 11. Вони можуть самостійно зав'язувати шнурки.

Це нова модель, яка стала ювілейною. Компанія присвятила кросівки 25-річчю перших ескізів цієї лінійки — взуття є технологічно вдосконаленим варіантом.

Щоб керувати кросівками, необхідно завантажити програму на смартфон. Технологія Adapt працює за допомогою Buetooth. Ви можете обрати колір й інтенсивність мигання лампочок на підошві. 

Система допомагає шнуркам автоматично затягуватися, а також допомагає регулювати силу тиску вручну — завдяки кнопкам на підошві, або через мобільний додаток.

Air Jordan Adapt 11 не перші кросівки з системою автоматичної шнурівки. Nike тестує її з 2016 року і вважає своєю найкращою технологією.

Читайте також:
Життя
У майбутньому не буде смартфонів і планшетів. Людство спілкуватиметься в інакший, прогресивніший спосіб, як у фантастичних фільмах.
07:00
Життя
Данський виробник іграшок-конструктору здивував новинкою. Презентовано «космічні цеглинки» із метеорита віком 4,5 мільярда років.
12 липня, 21:48
Війна
Результативність роботи мобільних вогневих груп має бути тепер ще вищою .
06 липня, 09:38
Життя
У деяких випадках ШІ вже виявляється точнішим, ніж випробування на тваринах, кажуть дослідники.
06 червня, 17:35
Війна
Ні для кого не таємниця, що західні партнери передають Силам України старі зразки озброєння. Це одна із причин поразок на фронті.
29 травня, 13:43
Життя
Наступна ера квантових технологій залежатиме від точного транспортування квантової інформації, підкреслюють учені.
11 травня, 16:40